Soukromá válka pana Wilsona

Soukromá válka pana Wilsona - George Crile | I15cajalco.com

...ne filmy a seriály zdarma a bez omezení ... Film Soukromá válka pana Wilsona (2007), Charlie Wilson's ... ... . Přehrát on-line s možností stažení. Přehrát Soukromá válka pana Wilsona Soukromá válka pana Wilsona (2007) - CZ dabing - Dr.,Hist.,Živ., USA 2007, 97 min.avi film Soukromá válka pana Wilsona/Súkromná vojna pána Wilsona/Charlie Wilson's War (2007) CZ dab. online. Pád sovětského impéria měl na svědomí jediný člověk. Charlie Wilson. Děvkař, alkoholik, příležitostný ... Soukromá válka pana Wilsona / Charlie Wilson's War (2007 ... ... . Děvkař, alkoholik, příležitostný uživatel dr... Ostatně, „Soukromá válka Charlieho Wilsona" není žádný dokument, ale hollywoodský film, a jako takový i dobře funguje. Celých 100 minut neustále přebíhá hranici mezi politickou komedií a thrillerem, a bere si z obou žánrů to nejlepší. Soukromá válka pana Wilsona je pravdivým příběhem, v němž texaský kongresman a agent CIA společně naplánovali a uskutečnili největší a nejúspěšnější operaci CIA v historii celá specifikace Online Soukromá válka pana Wilsona. Pád sovětského impéria měl na svědomí jediný člověk. Charlie Wilson. Děvkař, alkoholik, příležitostný uživatel drog a kongresman, kterému se podařilo vyhnat Rudou armádu z Afgánistánu a tím odstartovat rychlý krach komunistické říše. Vzáno z filmu "Soukromá válka pana Wilsona" (2007) na Nova Cinema. ... Universal Pictures/Relativity Media/Participant Productions/Playtone (2007) ... Universal Pictures/Relativity Media ... Soukromá válka pana Wilsona: Denmark: Charlie Wilson's War: Estonia: Charlie Wilsoni sõda: Finland: Charlie Wilsonin sota: Finland (Swedish title) Charlie Wilsons krig: France: La guerre selon Charlie Wilson: Germany: Der Krieg des Charlie Wilson: Greece (transliterated title) Paihnidia exousias: Komedie USA (2007). Pád sovětského impéria měl na svědomí jediný člověk. Charlie Wilson. Děvkař, alkoholik, příležitostný uživatel drog a kongresman, kterému se podařilo vyhnat Rudou armádu z Afgánistánu a tím odstartovat rychlý krach komunistické říše. Stačilo dodat špatně ozbrojeným afgánským odbojářům kvalitnější zbraně. Soukromá válka pana Wilsona. Charlie Wilsons War . Kategória: dráma. Réžia: M. Nichols. Hrajú: J. Roberts, T. Hanks, p. seymour. Dĺžka: 97 Minút. ... Texaského kongresmana Charlieho Wilsona (Tom Hanks) poznali všetci jeho kolegovia z politiky ako pôžitkára a pohodového človeka so spústou problémov, z ktorých sa však ... Další odkazy - Soukromá válka pana Wilsona | zobrazit vše (1) přidat odkaz přidat mujidol.cz blog. Přidej sem svůj blog. www.charliewilsonswar.cz (130x) Poslední komentáře - Soukromá válka pana Wilsona | vstup do diskuze (celkem 0 příspěvk ......

INFORMACE

AUTOR
George Crile
DIMENZE
11,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Soukromá válka pana Wilsona.pdf

POPIS

Soukromá válka pana Wilsona je pravdivým příběhem, v němž texaský kongresman a agent CIA společně naplánovali a uskutečnili největší a nejúspěšnější operaci CIA v historii studené války. Jednalo se o financování afghánských mudžahedínů v boji proti sovětské armádě, která vtrhla do jejich země. Tento strhující příběh poslední bitvy studené války je stále ještě neznámou stránkou naší nedávné minulosti. Nabízí rovněž klíč k porozumění dvěma nejdůležitějším událostem moderních dějin – náhlého zhroucení Sovětského svazu a sílící moci militantního islámu.

Chcete si přečíst knihu?Soukromá válka pana Wilsona ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George Crile. Číst Soukromá válka pana Wilsona Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY