Sex: starosti a radosti: Sexuální hry pro muže a ženy

Sex: starosti a radosti: Sexuální hry pro muže a ženy - Stanislav Kratochvíl | I15cajalco.com

...adosti: sexuální hry pro muže a ženy by Stanislav Kratochvil, Stanislav Kratochvíl Loose-Leaf, 245 Pages, Published 2008: ISBN-10: 80-7387-084-3 / 8073870843 ISBN-13: 978-80-7387-084-3 / 9788073870843 Základy sexoterapie vypracovali Masters a Johnsonová, v našich podmínkách se jí podrobně věnoval klinický psycholog Stanislav Kratochvíl (Sexuální dysfunkce; Sex - radosti a starosti - sexuální hry pro muže a ženy) ... Divoká kachna Henrik Ibsen pdf - perfsconmarpearl ... . Ani odhalení časté organické příčiny erektilní poruchy by nemělo vést k velkému ústupu od sexoterapie. Čtyři sexuální hry, kterým se raději vyhněte obloukem. 7. ledna 2016, ... Je to zkrácená verze označení pro Massively Multiplayer Online Virtual Sex Game, neboli sexuální on-line hra pro masy. ... Je to masturbační zařízení pro muže, které vzniklo v rámci vývojářského jamu. ... ... Kniha: Sex: starosti a radosti - Stanislav Kratochvíl ... ... . Ani odhalení časté organické příčiny erektilní poruchy by nemělo vést k velkému ústupu od sexoterapie. Čtyři sexuální hry, kterým se raději vyhněte obloukem. 7. ledna 2016, ... Je to zkrácená verze označení pro Massively Multiplayer Online Virtual Sex Game, neboli sexuální on-line hra pro masy. ... Je to masturbační zařízení pro muže, které vzniklo v rámci vývojářského jamu. ......

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Kratochvíl
DIMENZE
12,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Sex: starosti a radosti: Sexuální hry pro muže a ženy.pdf

POPIS

Autor se snaží čtenáři pomoci k hlubšímu porozumění vlastním i partnerovým očekáváním v oblasti sexuality, k pochopení, jak každý z nich sex prožívá. Chce podpořit schopnost partnerů si vzájemně sdělovat svá přání, radost i obavy a nejistoty. K tomu využívá ukázky z výpovědí klientů a z deníkových záznamů při párové terapii pacientů. Zaměřuje se přitom na radostné prožívání sexuality ve všech jejích složkách zahrnujících nejen vzrušující doteky, pohlavní spojení a orgasmus, ale i citový vztah, důvěrnost a duševní porozumění. Knihu uvítají čtenáři, kteří chtějí zdokonalit svůj sexuální život a získat z něj co nejvíce radosti pro sebe i pro svého partnera, a také ti, kdo mají ve svém sexuálním životě potíže, teda partneři, kteří si spolu „sexuálně nerozumějí“ a chtěli by to napravit.

Chcete si přečíst knihu?Sex: starosti a radosti: Sexuální hry pro muže a ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Kratochvíl. Číst Sex: starosti a radosti: Sexuální hry pro muže a ženy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY