Vládneme, nerušit: Opoziční smlouva a její dědictví

Vládneme, nerušit: Opoziční smlouva a její dědictví - Erik Tabery | I15cajalco.com

...náší pohled politickou situaci v naší zemi v době ne zas tolik vzdálené ... Vládneme, nerušit - Erik Tabery - Megaknihy.cz ... . Dědictví opoziční smlouvy si s sebou neseme dodnes, nicméně málo kdo z dnešních mladých (možná i těch starších) lidí tuší, o co ... Author of Opuštěná společnost. Česká cesta od Masaryka po Babiše, Vládneme, nerušit. Opoziční smlouva a její dědictví, and Hledá se prezident Title Sources; Česká cesta od Masaryka po Babiše: Essays. Hledá se prezident : zákulisí voleb hlavy státu: Opuštěná společnost: ... Šachistův weblog ... . Hledá se prezident : zákulisí voleb hlavy státu: Opuštěná společnost: Studentské prezidentské volby : volte prezidentské kandidáty (3) PASEKA PRAHA - LITOMYŠL 2006 Vládneme, nerušit ERIK TABERY Opoziční smlouva a její dědictví tabery.p65 3 10.5.2006, 10:29 Ondřej Hejma: O Trumpovi, Zemanovi, Babišovi, Klausovi, o Americe, o guláši Václava Havla atd. - Duration: 1:05:05. Xaver Live 56,189 views...

INFORMACE

AUTOR
Erik Tabery
DIMENZE
3,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Vládneme, nerušit: Opoziční smlouva a její dědictví.pdf

POPIS

Podle průzkumů veřejného mínění je pro tři čtvrtiny Čechů tuzemská politika nesrozumitelná. Tato kniha se pokouší ukázat, kdy a kde se lidem politika ztratila. Jakou roli hráli hlavní aktéři Miloš Zeman, Václav Klaus či Václav Havel nebo konkrétní události. Hlavní pozornost je pak věnována kontroverznímu paktu mezi ODS a ČSSD, který vyvolal nejbouřlivější reakce veřejnosti od roku 1989, kdy se znovu plnila náměstí, psaly petice a tvořily koalice proti opoziční smlouvě. Kapitoly jsou psány tak, aby se daly číst samostatně, což čtenáři usnadňuje přehled. Nicméně smysl spočívá právě v uvědomění si provázanosti všech událostí, o jejichž důsledcích či pokračování si možná už zítra budete číst v novinách.

Chcete si přečíst knihu?Vládneme, nerušit: Opoziční smlouva a její dědictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erik Tabery. Číst Vládneme, nerušit: Opoziční smlouva a její dědictví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY