Zasněžené pomeranče

Zasněžené pomeranče - Peter Kerr | I15cajalco.com

...nče - Léto na Mallorce a Mañana, mañana - Zima na Mallorce a Viva Mallorka! - Podzim na Mallorce ... Kniha Viva Mallorka! - podzim na Mallorce - Trh knih - můj ... ... .Na Kerrově malé farmě v impozantním pohoří Tramuntana na Mallorce vrcholí sklizeň pomerančů a rodina se snaží najít klidnější život na španělském ... Peter Kerr a jeho skotská rodina stále hospodaří na malé ovocné farmě na Mallorce a prožívají zdánlivě neuvěřitelná dobrodružství, která přináší život v cizí zemi. Volné pokračování velmi úspěšných knih Zasněžené pomeranče - Léto na Mallorce a Manan ... Zasněžené pomeranče - Kerr Peter | Artforum ... ... . Volné pokračování velmi úspěšných knih Zasněžené pomeranče - Léto na Mallorce a Manana, manana -Zima na Mallorce. Valkyrie ️ Pro mě DOKONALÁ vůně - NAŠLA JSEM TU "SVOU" ‼️ Voní cely den... Opravdu nádherná ️ ️ ️ ️ Vůně Valkyrie byla vytvořena exkluzívně pro Faberlic mistrem světové parfumerie Olivierem... Volné pokračování velmi úspěšných knih Zasněžené pomeranče - Léto na Mallorce, Maňana, maňana - Zima na Mallorce, Viva Mallorka! - Podzim na Mallorce a Koš sněhových vloček - Jaro na Mallorce. Specifikace. Název: Sbohem, Mallorko! Od paelly k ovesné kaši. Autor: Peter Kerr. Peter Kerr a jeho skotská rodina stále hospodaří na malé ovocné farmě na Mallorce a prožívají zdánlivě neuvěřitelná dobrodružství, která přináší život v cizí zemi. Volné pokračování velmi úspěšných knih Zasněžené pomeranče - Léto na Mallorce a Manana, manana -Zima na Mallorce. Peter Kerr znamená pro Španělsko totéž, co Peter Mayle pro Francii....

INFORMACE

AUTOR
Peter Kerr
DIMENZE
6,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zasněžené pomeranče.pdf

POPIS

Je to snová záležitost: jistá skotská rodina se vzdala relativního klidu a bezpečí domova, aby v odloučeném údolí mezi horami středomořského ostrova Mallorka pěstovala pomeranče. Jenomže, jak všichni dobře víme, sny mají ten nepěkný zvyk nevydařit se tak, jak měly. To, že je po příjezdu přivítala zuřící sněhová bouře, bylo jen první z mnoha překvapení a „zkušeností“; zanedlouho si uvědomili, že koupě pomerančové farmy od mazaných majitelů byla spíše kousnutím do kyselého citronu. Smích je nejlepší medicínou, když zjistíte, že konzumujete specialitu – připravenou z krys; když se dozvíte, že mezi nejdokonalejší techniky údržby domácnosti patří vymetat komín živou slepicí, anebo když se zúčastníte místní svatby, kdy ženicha hlídá otec nevěsty s brokovnicí. Pestrá škála pitoreskních sousedů (včetně jednoho starého pasáka koz, který pojídá červy prolezlé pomeranče, aby si tak vylepšil sexuální život) obnoví víru rodiny v lidskou povahu, a pomůže adaptovat se na nový a nečekaně náročný život v mylně vnímané idylce venkovského Španělska. Zasněžené pomeranče jsou rozpustilé a objevné, plné života a barev, aranžovaných na pozadí dech beroucí krásy Mallorky.

Chcete si přečíst knihu?Zasněžené pomeranče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Kerr. Číst Zasněžené pomeranče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY