Závěť Gedeona Macka

Závěť Gedeona Macka - James Robertson | I15cajalco.com

...řidat komentář. Alma-Nacida. 25.02.2016 ... Závěť Gedeona Macka (James Robertson) | Aukro ... . Nevím, čím to je, ale poslední dobou se mi zdá, že přibývá knih, které mají dobrý nápad, zajímavé postavy, ale všechny klady jsou pak rozmělněné v ukecanosti. ... Kniha: Závěť Gedeona Macka (James Robertson). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Je farář něco víc než sociální pracovník s troškou rétoriky? Závěť Gedeona Macka je obrazoborecká kniha, která se vrací k velkým tématům lidstva a předkládá znepokojivé otázky týkající se vztahu dobra a zla, Boha a Satana. Titulní postava knihy,... Závěť Gede ... Kniha: Závěť Gedeona Macka - James Robertson | Knihy.ABZ.cz ... . Titulní postava knihy,... Závěť Gedeona Macka je obrazoborecká kniha, která se vrací k velkým tématům lidstva a předkládá znepokojivé otázky týkající se vztahu dobra a zla, Boha a Satana. Titulní postava knihy, nevěřící farář Gedeon Mack působící na severovýchod...

INFORMACE

AUTOR
James Robertson
DIMENZE
10,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Závěť Gedeona Macka.pdf

POPIS

Je farář něco víc než sociální pracovník s troškou rétoriky? Závěť Gedeona Macka je obrazoborecká kniha, která se vrací k velkým tématům lidstva a předkládá znepokojivé otázky týkající se vztahu dobra a zla, Boha a Satana. Titulní postava knihy, nevěřící farář Gedeon Mack působící na severovýchodě Skotska ve městečku Monimaskit, ke čtenáři promlouvá ze záhrobí, neboť hned zkraje knihy je farář nalezen mrtev (a vše nasvědčuje tomu, že šlo o sebevraždu). Jenže vzápětí nachází novinář Harry Caithness podivný rukopis, závěť sepsanou farářem, v níž se vše točí kolem zvláštní epizody z farářova života, která těsně předcházela jeho smrti: farář spadl do řeky, zmizel a po třech dnes se zázračně vrátil. Mnozí kolem to pokládali za zázrak, sám farář tvrdil, že se v podzemní jeskyni setkal se samotným ďáblem.

Chcete si přečíst knihu?Závěť Gedeona Macka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Robertson. Číst Závěť Gedeona Macka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY