Alchymie: Svět pohádek a legend

Alchymie: Svět pohádek a legend - Vladimír Karpenko | I15cajalco.com

... pohádek a legend v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Alchymie. Svět pohádek a legend - Easy Life s.r.o. ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Alchymie - Nauka mezi snem a skutečností. 180 Kč. Alchymie - Svět pohádek a legend. 200 K ... Je autorem nebo spoluautorem více než 100 vědeckých prací, populárně-naučných knih Prvky očima minulosti (1984), Křivolaké cesty vědy (1987), Alchymie - dcera omylu (1988), Tajemství magických čtverců (1997), Alchymie - nauka mezi snem a skutečností (2007), Alchymie - svět pohádek a legend (2008) a učebnice Biofyzikální chemie (2000). Kniha: Alchymie (Vladimír Karpenko). Nakupujte knihy on ... Alchymie - Svět pohádek a legend - Prof. RNDr. Vladimír ... ... . Kniha: Alchymie (Vladimír Karpenko). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Geber je známý hlavně díky svým příspěvkům v chemii, zdůrazňoval systematické experimentování a zasloužil se o přeměnu alchymie z pověry na vědu. Objevil mnoho typů dnes běžných chemických pomůcek, procesů a látek, kupříkladu destilaci , krystalizaci , a kyselinu dusičnou a jako první připravil lučavku ... Alchymie. Svět pohádek a legend. Vladimír Karpenko. pevná vazba 420 Kč ... Alchymie - Svět pohádek a legend (e-kniha) E-kniha. 200 Kč 182 Kč bez DPH. Detail. Alchymie - Nauka mezi snem a skutečností (e-kniha) E-kniha. Alchymie - Nauka mezi snem a skutečností. 180 Kč. Alchymie - Svět pohádek a legend. 200 Kč ... Alchymie - Nauka mezi snem a skutečností. 180 Kč. Alchymie - Svět pohádek a legend. 200 Kč ... Alchymie a Rudolf II. Vladimír Karpenko Ivo Purš: 100% Alchymie jako hieratické umění: Henry Corbin - Alchymie pro všední den: Cherry Gilchrist: 60% Alchymie, Dcera omylu: Alchymie, Dcera omylu: Vladimír Karpenko: 67% Alchymie, její teorie a praxe: Alchymie, její teorie a praxe: Pierre de Lasenic: 93% Alchymie. Svět pohádek a legend Alchymie a Rudolf II. - hledání tajemství přírody ve střední Evropě v 16. a 17. století. Ivo Purš, Vladimír Karpenko. Cena 1 199,00 Kč. Alchymie svět pohádek a legend. Vladimír Karpenko....

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Karpenko
DIMENZE
4,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Alchymie: Svět pohádek a legend.pdf

POPIS

Tato kniha je jen malým výběrem z bohatství starých historek, jejímž cílem je ukázat méně známou stránku alchymie. Setkáme se čínskými Nesmrtelnými, s nejproslulejším arabským alchymistou, který možná vůbec neexistoval, nahlédneme do Indie. Zjistíme, že za alchymistu byl pokládán Mojžíš, ale jejím zakladatelem měl být Hermes. Samozřejmě nesmí chybět Evropa, kde poznáme ty, kdo prý alchymií nezměrně zbohatli, i jiné, kteří naopak přišli na mizinu. Za staletí existence alchymie se nashromáždilo mnoho příběhů, v nichž se skutečný svět mísí s tajemným, zázračným.

Chcete si přečíst knihu?Alchymie: Svět pohádek a legend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Karpenko. Číst Alchymie: Svět pohádek a legend Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY