Fotografujeme pod vodou: Postupy, rady a tipy pro digitální zrcadlovku i kompakt

Fotografujeme pod vodou: Postupy, rady a tipy pro digitální zrcadlovku i kompakt - Martin Edge | I15cajalco.com

...A to Ixus 210 s 5x zoomem (24-120 mm) a velkým dotykovým displejem, extra stylový Ixus 130 a Ixus 105 s celou řadou ... Vybíráme fotoaparáty a foto příslušentví články o ... ... ... Vzadu najdete obří dotykový displej, z druhé strany digitální kompakt s 21x zoomem. Uprostřed všeho je připojení k wi-fi sítím a nechybí ani slot pro SIM kartu pro datové připojení. Read the latest magazines about Digitální foto 2017-01 and discover magazines on Yumpu.com Poprvé u počítače Poprvé u počítače , aneb začínáme pracovat s PC 128 stran A5, vazba brožovaná V2, vy ... BEN - technická literatura: Přehled celého sortimentu ... .com Poprvé u počítače Poprvé u počítače , aneb začínáme pracovat s PC 128 stran A5, vazba brožovaná V2, vydání 10. upravené , autor : Blábolil Roman ... Pro jistotu ještě uvedu jeden chyták pro ty, kteří při fotografování raději používají optický hledáček. Pokud máte kompaktní digitální fotoaparát s optickým hledáčkem (tj. ne pravou digitální zrcadlovku s výměnnými objektivy), nebude efekt polarizace v hledáčku vůbec znát. ZERO --- 20:19:31 23.2.2004 to samy sem nasel jeste na starym zenitu s objektivem helios-44-2 2/58 sem stoho nejak zdivenej Album pozdně středověkého písma XIII.: Východní Čechy. Svazek XIII. Kniha soudní města Česká Třebová 1375-1488 Kniha města Poličky z let 1432-1526...

INFORMACE

AUTOR
Martin Edge
DIMENZE
5,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotografujeme pod vodou: Postupy, rady a tipy pro digitální zrcadlovku i kompakt.pdf

POPIS

Fotografování pod vodou spojuje sportovce i fotografy. Kniha je opravdovým komplexním souborem informací o fotografování pod vodou. Dozvíte se jaké je potřebné vybavení pro práci pod vodu, jaké používat filtry, jaké blesky, jakou zvolit citlivost ISO, jak komponovat záběr, jakým způsobem se chovat pod hladinou a mnoho dalších praktických informací. Kniha je vhodná pro fotografy s digitálními i klasickými fotoaparáty.

Chcete si přečíst knihu?Fotografujeme pod vodou: Postupy, rady a tipy pro digitální zrcadlovku i kompakt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Edge. Číst Fotografujeme pod vodou: Postupy, rady a tipy pro digitální zrcadlovku i kompakt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY