Kila navíc přibývají: Velikost XL

Kila navíc přibývají: Velikost XL - Meg Cabotová | I15cajalco.com

... > Knihy > Beletrie > Velikost XL. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Velikost XL ... Editions of Size 14 Is Not Fat Either by Meg Cabot ... . Kila navíc přibývají. CABOTOVÁ Meg. Info: BB/art, 2011 (2.) - brož., 364 str. Z angl. přel. L. Johnová EAN: ... Hledáte Kila navíc přibývají od Meg Cabotová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kila navíc přibývají: Velikost XL. Meg Cabotová ... Kila navíc přibývají Autor: Cabotová, Meg Nakladatel: BB art EAN: 9788073811877 ISBN: 978-80-7381-187-7 Or ... Kila navíc přibývají - Meg Cabotová | Knihy Dobrovský ... . Meg Cabotová ... Kila navíc přibývají Autor: Cabotová, Meg Nakladatel: BB art EAN: 9788073811877 ISBN: 978-80-7381-187-7 Originál: Size 14 is not Fat Either Překlad: Johnová, Lucie Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Kniha: Velikost XL: Kila navíc přibývají Autor: Meg Cabotová Bývalá popová hvězda Heather Wellsová se ve svém novém životě, v němž pracuje jako zástupkyně vedoucího koleje při New York College, docela dobře zabydlela. O čem je kniha Velikost XL Kila navíc přibývají? Bývalá popová hv...

INFORMACE

AUTOR
Meg Cabotová
DIMENZE
9,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Kila navíc přibývají: Velikost XL.pdf

POPIS

Bývalá popová hvězda Heather Wellsová se ve svém novém životě, v němž pracuje jako zástupkyně vedoucího koleje při New York College, docela dobře zabydlela. Přinejmenším ji tato kariéra nenutí, aby své ne zrovna podvyživené tělo halila do trapně obepnutých modelů. Dokáže se dokonce (jakžtakž) vyrovnat i s nadcházející svatbou svého bývalého snoubence a kolegy v oboru, o níž novináři hovoří jako o nejúžasnější svatbě celebrit za posledních deset let. Zato jí dělá starosti situace, k níž došlo v menze na její koleji – první den semestru tam totiž jedna z roztleskávaček ztratila hlavu. (I když je to vlastně trochu jinak, hlava je vlastně to jediné, co se z ní našlo, zato beze stopy zmizel zbytek jejího těla.)Heather je obklopená hysterickými studenty, navíc se jí u dveří náhle objeví otec, jehož právě propustili z vězení, a její bývalý přítel ji bombarduje telefonáty, o které ona ani v nejmenším nestojí. A tak Heather s radostí využije příležitosti zahrát si znovu na detektiva. Pokud se jí díky tomu podaří na chvíli zapomenout na osobní problémy – a pokud jí v téhle situaci bude zase stát po boku ten úžasný soukromý detektiv, který je vlastníkem domu, v němž Heather bydlí –, tím lépe. Jenže stopa vraha vede našeho plnoštíhlého amatérského detektiva v sukních do značně temných míst. A pokud si Heather nedá pozor, mohla by se z tohohle dobrodružství stát její labutí píseň.

Chcete si přečíst knihu?Kila navíc přibývají: Velikost XL ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meg Cabotová. Číst Kila navíc přibývají: Velikost XL Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY