Washington mezi Seinou a Temží: Prezident - Spojenci - Média

Washington mezi Seinou a Temží: Prezident - Spojenci - Média - Jiří Majstr, | I15cajalco.com

...měřují se tentokrát na místo Ameriky ve světě za George W ... Knihy Stanislav Mundil | Dobré Knihy.cz ... . Bushe. Vrací se i k americkému politickému průmyslu, institucím a reáliím. Washington mezi Seinou a Temží: Prezident, spojenci, média (80-7254-993-6) Kniha - autor Stanislav Mundil; Jiří Majstr, 208 stran, česky, pevná s přebalem matná Autoři navazují na svou předchozí knihu Washington do uzávěrky (1997) a zaměřují se tentokrát na místo Ameriky ve světě za George W. Bushe. Kupte knihu Washington mezi Seinou a Temží od Stanisl ... Tip Washington mezi Seinou a Temží: Prezident, spojenci ... ... . Bushe. Kupte knihu Washington mezi Seinou a Temží od Stanislav Mundil, Jiří Majstr na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Washington mezi Seinou a Temží : prezident, spojenci, média by Jiří Majstr ( Book ) 1 edition published in 2007 in Czech and held by 2 WorldCat member libraries worldwide ... Washington mezi Seinou a Temží - Mundil Stanislav, Majstr Jiří - Prezident, spojenci, média Pro nákup v tomto internetovém obchodě povolte ve svém prohlížeči JavaScript. Kontakt Washington mezi Seinou a Temží - Prezident, spojenci, média. ... Paříž do uzávěrky - Od Chiraka k Amélii; Washington mezi Seinou a Temží - Prezident, spojenci, média; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... Největší výběr za nejlepší ceny zboží Spojenci v nejvyšší kvalitě. Kniha: Washington mezi Seinou a Temží (Stanislav Mundil; Jiří Majstr) [CZ](Stanislav Mundil, Jiří Majstr) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Největší výběr za nejlepší ceny zboží Prezident v nejvyšší kvalitě. Washington mezi Seinou a Temží Prezident, spojenci, média Autor: Stanislav Mundil; Jiří Majstr Autoři navazují na svou předchozí knihu Washington do uzávěrky (1997) a zaměřují se tentokrát na místo Ameriky ve světě za George W. Bushe. Vrací se i k americkému politickému ... Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Vydáváme přes okénko. Běžně expedujeme všemi přepravci. Seznam zkratek. CLC´s - Concerned Local Citizens. CPA - Coalition Provisional Authority. IAEA - International Atomic Energy Agency. IGC - Iraqi Governing Council. ISCI - Supreme Islamic Iraqi Council nebo též Islamic Supreme Council of Iraq. MNF-I - Multi-National Force - Iraq. SCIRI - Supreme Council for the Islamic Revolution in Iraq. SFA - Strategic Framework Agreement 204 Kč Washington mezi Seinou a Temží - Majstr Jiří, Mundil Stanislav . Autoři navazují na svou předchozí knihu Washington do uzávěrky (1997) a zaměřují se tentokrát na místo Ameriky ve světě za George W. Bushe. Vrací se i k americkému politickému průmyslu, institucím a reáliím. A protože jsou novináři, tak je také zajímá, kde v tom všem jsou média a jak se s ... Vyberte si z knih od autora Jiří Majstr na Martinus.cz. Čtenářské re...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Majstr,
DIMENZE
12,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Washington mezi Seinou a Temží: Prezident - Spojenci - Média.pdf

POPIS

Když o budoucnosti nebo o svém místě na šachovnici mezinárodních vztahů uvažuje Brit, Francouz − anebo Čech − vždy ho to nějak zavede k Americe. Evropská integrace jeho každodenní život ovlivňuje mnohem více, ale když jde o skutečně velké otázky bezpečnosti a budoucnosti tak zvaného západního světa, či prostě jde „z tlustého do tenkých“, Amerika je stále neopominutelná, ať již takto uvažuje její stoupenec nebo odpůrce. V roce 1989 fakt, že USA jsou na dlouho jedinou světovou supervelmocí, většina lidí a zemí v západním světě to vítala, nebo to aspoň nikoho moc neznepokojovalo. Dnes je to jinak a Amerika má značnou polarizační schopnost. Můžeme se bavit, je-li to způsobeno osobitou personou George W. Bushe, nebo je-li to nevyhnutelný vývoj plynoucí z „objektivních“ zákonitostí, jako jsou národní zájmy a jejich prosazování. Ale myslíme si, že bavit se o tom má smysl. V případě velmoci, kde vánek v Texasu způsobí vichřici v Iráku, není prakticky nic čistě vnitropolitické. A proto se autoři vrací i k americkému politickému průmyslu, k jeho zvykům a tradicím, základním politickým institucím a reáliím. A protože to jsou novináři, samozřejmě je zajímá, kde v tom všem jsou média a jak se s politikou navzájem ovlivňují.

Chcete si přečíst knihu?Washington mezi Seinou a Temží: Prezident - Spojenci - Média ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Majstr,. Číst Washington mezi Seinou a Temží: Prezident - Spojenci - Média Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY