Předškoláci v pohybu: cvičíme jako myška, kočka a pejsek

Předškoláci v pohybu: cvičíme jako myška, kočka a pejsek - Hana Volfová, | I15cajalco.com

...ičební jednotky a pohybové hry další zvířátka - zajíce, žábu a hada, s jejichž pomocí děti cvičení lépe chápou a jeho forma je pro ... Předškoláci v pohybu za 5,07€ | Gorila ... .. Předškoláci v pohybu - Ilona Kolovská, Hana Volfová - e-kniha . eBook: Publikace, určená především cvičitelům dětí předškolního a mladšího školního věku, učitelkám v mateřských školách a rodičům, se zabývá všestrannou pohybovou průpravou dětí. Podobné jednotky. Předškoláci v pohybu. 2, Cvičíme jako zajíc, žába a had / Hlavní autor: Volfová, Hana Vydáno: (2009) Předškoláci v ... Předškoláci v pohybu. Cvičíme jako myška, kočka a pejsek ... . Podobné jednotky. Předškoláci v pohybu. 2, Cvičíme jako zajíc, žába a had / Hlavní autor: Volfová, Hana Vydáno: (2009) Předškoláci v pohybu. Cvičíme jako myška, kočka a pejsek / Hlavní autor: Volfová, Hana Vydáno: (2008) Pohybové hrátky / Hlavní autor: Volfová, Hana Vydáno: (2015) Navazuje na velmi úspěšnou publikaci Předškoláci v pohybu - cvičíme jako myška, kočka a pejsek. Tentokrát využívá jako motivaci pro konkrétní cvičební jednotky a pohybové hry další zvířátka - zajíce, žábu a hada, s jejichž pomocí děti cvičení lépe chápou a jeho forma je pro ně zábavnější....

INFORMACE

AUTOR
Hana Volfová,
DIMENZE
4,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Předškoláci v pohybu: cvičíme jako myška, kočka a pejsek.pdf

POPIS

Publikace, určená především cvičitelům dětí předškolního a mladšího školního věku, učitelkám v mateřských školách a rodičům, se zabývá všestrannou pohybovou průpravou dětí. Autorky se zaměřily na praktické ukázky cvičebních jednotek a pohybových her. Jako motivaci využívají zvířátka, která jsou prostředkem pro jednodušší pochopení a větší zájem dětí. Součástí knihy je i metodika pohybové průpravy pro tuto specifickou věkovou kategorii, včetně popisu struktury cvičební jednotky. Text je doplněn více než stovkou obrázků a fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Předškoláci v pohybu: cvičíme jako myška, kočka a pejsek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Volfová,. Číst Předškoláci v pohybu: cvičíme jako myška, kočka a pejsek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY