Moderní panelový byt: nápady/úpravy/řešení

Moderní panelový byt: nápady/úpravy/řešení - Miloslav Meixner, | I15cajalco.com

... nejlepší stavební řešení bytů v panelových domech i vybavení interiéru ... Kniha Moderní panelový byt - [nápady, úpravy, řešení ... ... . "Byt je ve 2. patře, což mnohdy neumožňuje razantnější zásahy do nosné konstrukce, protože nese ještě zbylá horní podlaží. Není zcela jednoduché panel vyříznout, nový otvor zajistit ocelovými profily a vyříznutý kus panelu po fragmentech vynést z domu," vysvětluje architekt Igor Šimon. Hledáte Moderní panelový byt od Miloslav Meixner,Iva Poslušná? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Mladý pár si pořídil panelový byt 3+1 na malém p ... Moderní panelový byt: nápady/úpravy/řešení - KOSMAS.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Mladý pár si pořídil panelový byt 3+1 na malém pražském sídlišti. Lokalita jim vyhovovala dopravní obslužností, místní vybaveností i blízkostí přírody. Pouze byt potřeboval kompletní rekonstrukci, byl totiž téměř v původním stavu. Vyzkoušejte sklo jako moderní prvek vašeho bydlení I. - skleněné dveře. Sklo je úžasným materiálem. Jeho krása je obdivována již po staletí. Své využití nalezlo od zasklívání oken, přes výrobu okrasného… » Není třeba zatracovat bydlení v panelových bytech. Stačí pár úprav a panelákový byt se může stát stejně atraktivním, jako kterýkoliv jiný. Je to vlastně velmi snadné a tenké sádrokartonové či klasické „papundeklové" příčky používané ve starších panelových domech adaptaci bytu velmi usnadňují. Panelový byt,Hlavním přínosem knihy je inspirace a motivace čtenářů k úpravám bytových prostorů...

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Meixner,
DIMENZE
6,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní panelový byt: nápady/úpravy/řešení.pdf

POPIS

Současný panelový dům už většinou není onen klasický předrevoluční „panelák“ – šedá krabice, jedna od druhé k nerozeznání. A mění se nejen vzhled domu – stále více roste také zájem o rekonstrukce bytových jader a změny v prostorovém uspořádání bytů. Pokud i vy plánujete koupi panelového bytu nebo chcete zmodernizovat a vylepšit ten stávající, může vám být inspirací tato kniha. Představíme vám 17 moderních panelových bytů navržených českými architekty a architektkami. Vybrané realizace prezentují různé možnosti rekonstrukce bytu v panelovém domě. Každý byt má svůj příběh, v každém žijí jiní obyvatelé s jinými potřebami a představami o budoucím bydlení. Proměnu bytu a jeho výslednou podobu vám přiblíží řada barevných fotografií a půdorysy původního i nového vzhledu interiérů. Autoři knihy se zároveň věnují nejčastějším technickým problémům panelových bytů a jejich řešením – od výměny oken přes rekonstrukce technického zařízení bytu (vytápění, rozvody vody, elektroinstalace, větrání apod.) až po přestavbu bytového jádra a kuchyně. Poradí i s možnostmi financování rekonstrukce.Stejně jako u představených realizací, i váš sen o moderním bytě se může brzy stát realitou. Nechť je vám tedy tato kniha návodem a inspirací při rozhodování o budoucím osudu vašeho panelového bytu.

Chcete si přečíst knihu?Moderní panelový byt: nápady/úpravy/řešení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Meixner,. Číst Moderní panelový byt: nápady/úpravy/řešení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY