Sviňule pyramidální a jiné nesmysly

Sviňule pyramidální a jiné nesmysly - Edward Lear | I15cajalco.com

... pro kluky a holčičky: Radek Malý: 87% Zá hádky: Záhádky: Petr Nikl: 90% Zápisky uklízečky Mauď: Marian Palla Sviňule pyramidální a jiné nesmysly Pochyby Hlava na stole Zvláštní problém Františka S ... Nabídky knih k prodeji - Trh knih - můj antikvariát online ... . Harry Potter a relikvie smrti Sartre J. P. Vědomí a existence Urton G Incké mýty McCalová H. Cikánová Karla Tužkou, štetcem nebo myší kol. Savci Neblahý Juda Stone Irving Námořník na koni Tyršová Renata Miroslav Tyrš Fischer ... Knihy autora Edward Lear. Vybírejte z 2 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. Žižkov, svéráz pavlačí a strmých ulic / Peculi ... Edward Lear | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ... Knihy autora Edward Lear. Vybírejte z 2 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. Žižkov, svéráz pavlačí a strmých ulic / Peculiar Balconies and Steep Streets - Dvořák Tomáš - Publikace je již třetím dílem mnohaletého projektu Muzea hlavního města Prahy o pražských čtvrtích. Seznamuje s proměnami Žižkova v prostoru i čase: od sídl "Je svačvečer. Lysperní jezeleni se vírně vrtáčejí v mokřavě. Vetchaří hadroušci jsou roztruchleni A selvy syští tesknoskuhravě." Sviňule pyramidální a jiné nesmysly Edward Lear Edward Lear (1812-1888) bývá často považován pouze za autora humorných nonsensových pětiverší, zvaných limeriky. Svůj groteskní humor však ... Sviňule pyramidální a jiné nesmysly Edward Lear. Svištící Alík - Veselí jezdci. Svit vzdálených dní ... Sviňule pyramidální a jiné nesmysly Myšlenky pod mraky a jiné básně Bezmocnost řešitele záhad Píseň písní zvaná Šalamounova Robáijját - Omarova nesmrtelná čtyřverší Prohlubeň ticha - Výbor z poezie...

INFORMACE

AUTOR
Edward Lear
DIMENZE
5,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Sviňule pyramidální a jiné nesmysly.pdf

POPIS

Edward Lear (1812–1888) bývá často považován pouze za autora humorných nonsensových pětiverší, zvaných limeriky. Svůj groteskní humor však rozvíjel i v jiných slovesných žánrech a také jako zkušený a vyhledávaný kreslíř, takže všechny své knihy, nejen pro malé čtenáře, doprovázel ilustracemi. Jeden z jeho obrázků tzv. nesmyslné botaniky - Sviňule pyramidální - dal název našemu výboru. Podkladem pro tento malý výbor je rozsáhlá Velká kniha nesmyslů (Mladá fronta, 1998). Knihu tehdy sestavil autorův český „dvorní“ překladatel Antonín Přidal, kterému se podařilo velmi úspěšně splnit nadmíru nelehký úkol – vytvořil kongeniální překlad nonsensů.

Chcete si přečíst knihu?Sviňule pyramidální a jiné nesmysly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edward Lear. Číst Sviňule pyramidální a jiné nesmysly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY