Jižní Amerikou přes stolové hory do Bolívie

Jižní Amerikou přes stolové hory do Bolívie - Martin Mykiska, | I15cajalco.com

...ílu. Sto sedmdesát stran knihy Jižní Amerikou přes stolové hory do Bolívie obsahuje především text s malinkatými černobílými fotečkami ... Jižní Amerikou přes Patagonii k Orinoku - Horydoly.cz ... ... . Ten je proložen několika sériemi barevných fotografií. Přečetl jsem je obě za dvě noci, je to opravdu skvěle napsáno, nicméně do Jižní Ameriky se z rodinných důvodů nechystám, takže jsou oba zcela nové díly k prodeji ( v tištěné podobě jako knihy se už nedají sehnat): 1/Jižní Amerikou - přes Patagonii k Orinoku - 290 Kč 2/Jižní Amerikou - přes Stolové hory do Bolívie ... Jižní Amerikou přes stolové hory do Bolívie Autor: Mykiska, Martin a Mykisková, Barbora Nakladatel: Martin Mykiska - nakladatelstv EAN: 978 ... Kniha: Jižní Amerikou přes stolové hory do Bolívie | Knihy ... ... ... Jižní Amerikou přes stolové hory do Bolívie Autor: Mykiska, Martin a Mykisková, Barbora Nakladatel: Martin Mykiska - nakladatelstv EAN: 9788090304468 ISBN: 978-80-903044-6-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 172 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) Jižní Amerikou přes stolové hory do Bolívie Autor: Mykiska, Martin a Mykisková, Barbora Nakladatel: Martin Mykiska - nakladatelstv EAN: ISBN: Popis: Elektronická kniha, 172 stran, bez zabezpečení DRM, 0,6 MB ePUB, Mobi, 5,5 MB PDF, česky Rok vydán...

INFORMACE

AUTOR
Martin Mykiska,
DIMENZE
10,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Jižní Amerikou přes stolové hory do Bolívie.pdf

POPIS

Cestopis Martina Mykisky vychází z osmiměsíčního putování, které čtenáře zavede do strhující divoké přírody venezuelských stolových hor, brazilské Amazonie, bolivijských pralesů či velehor a mezi temperamentní obyvatele Venezuely, Brazílie a Bolívie. Dobrodružné a bezprostřední zážitky ze setkání se zlatokopy, hledači diamantů, brazilskými kovboji, andskými indiány, českými krajany či dědici tajemného jezuitského státu na území bolivijské Amazonie doplňuje ženský pohled Barbory, která byla Martinovi na cestě věrnou a odvážnou partnerkou a je spoluautorkou knihy.

Chcete si přečíst knihu?Jižní Amerikou přes stolové hory do Bolívie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Mykiska,. Číst Jižní Amerikou přes stolové hory do Bolívie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY