Strom janičárů

Strom janičárů - Jason Goodwin | I15cajalco.com

...roblematiku kolem letopočtů a ... Strom Janičárů Jason Goodwin 2007 ... Vánoční strom 2016 - YouTube ... . Kup teď 50 Kč s dopravou 120 Kč . Popis předmětu keyboard_arrow_right . Náklady na přepravu a platba keyboard_arrow_right . Prodejce internetovy_anti (2044) 99,56 % pozitivních komentářů od 2048 uživatelů . Knižní klub Strom janičárů - antikvariát - výprodej . Hlavní postavou historické detektivky, odehrávající se v první třetině 19. století v Istanbulu, je "soukromý vyšetřovatel" Jašim, eunuch, kte ... Strom janičárů - Jason Goodwin - Jihlava - Sbazar.cz ... . století v Istanbulu, je "soukromý vyšetřovatel" Jašim, eunuch, který nabyl za léta své činnosti takového věhlasu, že si jej pro řešení mírně delikátních případů najímá i sám sultán - a nález zavražděné harémové dívky ... Náhodné posezení. Dobrý večer. Byl jsem tu náhodně posedět . Dal jsem si několik panáků, gin tonik , 1 pivo a na závěr kávu. Obsluha byla velmi sympatická a ochotná, speciálně slečny Martina, Kačka, Kristýna a barman Lukáš. Vyberte si co potřebujete z 305 aktuálních inzerátů v kategorii Hudba, knihy, zábava bazar: strom. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru. Antikvariát, Michal Bartoš Pernštýnská 7 530 02 Pardubice. Tel.: 723 881 941 [email protected] IČ: 72962500 Účet : 8584016001/5500 Údaje pro platbu ze zahraničí Knihu 1813 z roku 1919 si můžete vyzvednout ve výdejně v Praze - Holešovicích, nebo ji pošleme přímo k vám. The unique Hotel U Zlatého Stromu is located directly in the historical centre of Prague, in Karlova St. 6, just a few steps from the Charles Bridge. We provide luxury accommodation in 22 rooms and 3 apartments at this exquisite location. Enjoy traditional interiors from the 18th and 19th centuries with the feel of modern design. pocet sql dotazu: 5+ 2dibi |2009 - 2020 www.pitaval.cz, Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.1739 sekund Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.1739 sekund...

INFORMACE

AUTOR
Jason Goodwin
DIMENZE
11,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Strom janičárů.pdf

POPIS

Příběh, na jehož počátku je nalezena mrtvá harémová dívka, nás zavádí do Istanbulu třicátých let devatenáctého století, do časů, v nichž se osmanská říše ocitá na prahu nové doby. Symboly té staré dobrovolně mizí nebo upadají v nemilost, některé však přežívají, ať tajně nebo veřejně: patří k nim také janičáři, kdysi neohrožení sultánovi vojáci, kteří se však po čase stali neovladatelnými a nevyzpytatelnými. Dvojí svět obyvatel Istanbulu - vnější, zaplněný kavárnami, lázněmi a bazary, a vnitřní, skrytý za zdmi sultánova paláce - vstřebává tyto změny po svém, vázán na jednu stranu úctou k historii a předkům, na stranu druhou doslova hltající vše nové. Také eunuch Jašim Togalu je rozdělen odcházející a nastávající érou vedví: tělesně zůstává poddán minulosti, překonává ji však nevšedním intelektem, schopností nadhledu a ochotou poznat jak historii, tak i současné dění ve světě. Pro svou spolehlivost, instinkt a bystrý úsudek je často vyhledáván k vyřešení složitých či choulostivých případů. Série záhadných vražd, ke kterým ve městě dojde, se tak zdá být případem šitým na míru právě pro něj. Ani on, ani jeho přítel, polský vyslanec Stanislaw Palewski, však netuší, co všechno se skrývá v sultánově soukromí a v myslích jeho strážců.

Chcete si přečíst knihu?Strom janičárů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jason Goodwin. Číst Strom janičárů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY