Zákulisí chaosu

Zákulisí chaosu - Maxime Chattam | I15cajalco.com

...lová, Danuše Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Zákulisí chaosu - bazar | Databáze knih ... . vydání) Zákulisí chaosu kniha od autora Maxime Chattam. Když do zrcadel Yaelina bytu vtrhnou stíny, hrdinčin život se promění v neslýchanou noční můru. Jak se může v zrcadle objevit stín, aniž je v místnosti kdokoli přítomen? Kdo jí posílá na obrazovku počítače záhadné zprávy, aniž je připojena na internet? Když do zrcadel Yaelina bytu vtrhnou stíny, hrdinčin život se promění v neslýchanou noční můru. Zákulisí chaosu kniha od: Maxime Guy Sylvain Drouot. 81 % 20 hodnocení ... Kniha: Zákulisí chaosu - ... Zákulisí chaosu - Maxime Chattam od 262 Kč - Heureka.cz ... . Zákulisí chaosu kniha od: Maxime Guy Sylvain Drouot. 81 % 20 hodnocení ... Kniha: Zákulisí chaosu - Maxime Chattam. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otev...

INFORMACE

AUTOR
Maxime Chattam
DIMENZE
11,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Zákulisí chaosu.pdf

POPIS

Když do zrcadel Yaelina bytu vtrhnou stíny, hrdinčin život se promění v neslýchanou noční můru. Jak se může v zrcadle objevit stín, aniž je v místnosti kdokoli přítomen? Kdo jí posílá na obrazovku počítače záhadné zprávy, aniž je připojena na internet? Kdo jsou ty bytosti, které o sobě tvrdí, že žijí v pařížském podzemí a zrcadla jsou jejich okny? Má se bát o život? Yael a Tomáš, kanadský novinář, uvíznou v podivném soukolí. Esoterismus, tajné kódy, tisícileté sekty...Maxime Chattam (narozen 1976), nový mistr francouzského thrilleru, nás vtáhne do děsivého závodu s časem a se smrtí, a přinutí nás, abychom se na naši dobu, na nové zákony potlačující svobodu, na geopolitická tajemství, na manhattanská dvojčata a na „prapodivné, někdy přímo šílené shody okolností“ v soudobých dějinách podívali docela jinýma očima.

Chcete si přečíst knihu?Zákulisí chaosu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maxime Chattam. Číst Zákulisí chaosu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY