Barmské dědictví

Barmské dědictví - Geoffrey Archer | I15cajalco.com

...ému vojákovi britské SAS jeho současné drogové obchody z Asie do Austrálie, je z tohoto nezdařeného případu odvolán ... Archer Geoffrey - Knihkupectví Ládví ... . Je padesát pět let po druhé světové válce a barmská džungle stále ukrývá krvavá tajemství... vázaná s přebalem, dobrý stav Kniha: Barmské dědictví - Geoffrey Archer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Barmské dědictví Geoffrey Archer ... Ilona Kopecká Psychologie 3. díl: Učebnice pro obor ... ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Barmské dědictví Geoffrey Archer pdf ulozto. Bez matky ne! Al-Mer Meral epub. Bezbarvý Cukuru Tazaki a jeho léta putování Haruki Murakami epub. Bezpečnostní systém ČR: problémy a výzvy Miloš Balabán pdf ulozto. Bludice: román v SMS Zdeněk Kotrlý epub. Myanmar (do roku 1989 oficiálně Barma, česky také Myanma, úředním názvem Republika Myanmarský svaz) je jedna ze zemí jihovýchodní Asie.Nachází se na západní straně poloostrova Zadní Indie při pobřeží Bengálského zálivu a Andamanského moře v Indickém oceánu.Sousedními státy jsou Bangladéš, Indie, Čína, Laos a Thajsko. ... Antikvariát Avion Ondřej Sanetrník 1. máje 59/5 460 07 Liberec IČ: 05903262. Otevírací doba: Po-Pá: 9:00 - 17:00 Tel. E-shop: +420 487 989 433 Petr Chytrý Masarykova 553 396 01 Humpolec (u Horního náměstí) Mobil: +420 777 962 362 [email protected] ČÚ-Fio banka 2800608857/2010. Otevírací doba Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říkanky a písničky Sci-fi a fantasy pro děti Komiksy pro děti První čtení Pověsti, mýty a báje Barmské vzácné dědictví - posvátné kočky byly prezentovány Evropanům vděčným za záchranu stejného chrámu Lao Con, ale na počátku minulého století. Takže alespoň říká pokračování legendy. Kočka nemohla vydržet dlouhou cestu na lodi na břeh Francie a těhotná kočka dosáhla nového místa bydliště a tam ... Barmské dědictví. Bez hranic jak si vybudovat výjimečný... Bouře před klidem 1. kniha série Hovory s... Bubny podzimu. Cesta do středu Země ... Dědictví Kláry Foxové ... Dobrovský s.r.o. 2007, 240 stran, vázané, dobrý stav Barmské dědictví - Archer Geoffrey Je padesát pět let po druhé světové válce a barmská džungle stále ukrývá krvavá tajemství. Sam Packer, který je ve...

INFORMACE

AUTOR
Geoffrey Archer
DIMENZE
8,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Barmské dědictví.pdf

POPIS

Je padesát pět let po druhé světové válce a barmská džungle stále ukrývá krvavá tajemství. Sam Packer, který je ve službách MI6, měl spolu s přitažlivou australskou policistkou prokázat bývalému vojákovi britské SAS jeho současné drogové obchody z Asie do Austrálie, je z tohoto nezdařeného případu odvolán. Nyní má zabránit bývalému americkému válečnému zajatci v zabití bohatého Japonce, který vedl proti spojencům kruté výslechy. Sam je vystaven tlaku i ze strany své přítelkyně žijící v Londýně, aby s ní trávil více času, jinak hrozí tím, že se s ním rozejde. Navíc ho nenechává lhostejným ani jeho kolegyně. Jeho práceho dovede znovu ke špičce drogových dealerů z oblasti Golden Triangle (Myanmar –bývalá Barma, Laos, Vietnam a Thajsko). Těm nezbývá nic jiného, než sprovodit ho ze světa za každou cenu… Svižně psaný, napínavý příběh z oblasti, kterou řada turistů měla možnost poznat na vlastní oči, přináší mnoho nečekaných zvratů.

Chcete si přečíst knihu?Barmské dědictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Geoffrey Archer. Číst Barmské dědictví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY