Holky na vodítku - Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka

Holky na vodítku - Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka - Ivona Březinová | I15cajalco.com

...iha, čeština, 148 stran . 0079926Kód: Jmenuji se Ester Březinová Ivona Cena: 139 Kč 81 ... Jmenuji se Ester Jsem gamblerka - Holky na vodítku ... ... ... majitele baru a herny, a od první nesmělé výhry se rychle propadá do závislosti na hracích automatech. Už ji nic nezastaví! Vzrušující příběh dívky, která natolik propadla hráčské vášni, až se z ní stala závislá gamblerka. Další tituly z řady "Holky na vodítku" Jmenuji se Martina. ... Jmenuji se Ester. Ivona Březinová ... Pak jsem jí někomu půjčíla a už se mi nev ... Knihu, prosím!: Jmenuji se Ester, jsem gamblerka ... . ... Jmenuji se Ester. Ivona Březinová ... Pak jsem jí někomu půjčíla a už se mi nevrátila. Jsem ráda ,že je dotisk. Teď mám vlastní dítě a budu ráda když si jí syn taky v určitém věku přečte. Je v ní ponaučení ,které mi hodně dalo. Holky na vodítku - Jmenuji se Martina book. Read 5 reviews from the world's largest community for readers. Martina vyrůstala jen s matkou, navíc s matkou... Holky na vodítku Jmenuji se Martina ... Od narkomanky Alice po gamblerku Ester jsem se dostala k bulimičce jménem Martina. Tento díl mě oslovil nejméně a je to asi tím, že bulimie je problematika o které jsem nikdy nějak moc nepřemýšlela. Nicméně to byl jen důvod mých preferencí, protože ani tato kniha mě jako taková ... Holky na vodítku Jmenuji se Ester 2.v (Ivona Březinová) [CZ] Holky na vodítku Jmen.se Es.2v - Jsem gamblerka - ALBATROS - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 148 str. - ISBN: 80-0 Holky na vodítku - Jmenuji se Ester. Zařazeno: ... Tady zjistí, že na hracích automatech byla skutečně závislá-gamblerka. Jako každý tu Ester dostane deník, do kterého má psát minulost a přítomnost. Jedno dne jí přijde dopis, ze kterého má velkou radost - od Kristiána, napsal jí, že půjde brzy na operaci s očima ... Read 1. Martina from the story Holky na vodítku: Jmenuji se Martina |Jsem bulimička| by Andreaermkov (Andrea Čermáková) with 1,061 reads. psycho, bulimie. Jmen... Ester doma pociťuje nedostatek soukromí, a navíc se upne k myšlence mít vlastní peníze. Čím dál víc začne využívat kamarádského pohostinství rodinného přítele, majitele baru a herny, a od první nesmělé výhry se rychle propadá do závislosti na hracích automatech. Kniha z volného cyklu Holky na vodítku vypráví o boji středoškolačky Alice s jedním z největších problémů současnosti - drogami. Alice je dívka, které rodiče naplánovali kariéru lékařky, a ona se jim snaží vyhovět....

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
12,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Holky na vodítku - Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka.pdf

POPIS

Jak rychle můžete spadnout do závislosti vám, čtenářům, barvitě popíše hlavní hrdinka knihy, Ester, kterou netrápí drogy ani bulimie, jako její dvě spolubydlící a hrdinky dalších dvou knih z triptychu "Holky na vodítku". Ester je gamblerka a tato kniha je vlastně její deník. Kniha pro náctileté čtenáře (spíše čtenářky) vcelku nenásilným způsobem seznamuje mladistvé s problémy více než všedními. Jazykem jim známým přibližuje život v bezděkovské léčebně, kde se každý snaží vyrovnat se svým problémem. Ester se snaží probírat svými vzpomínkami dost podrobně tím, že si píše deník, rozpomíná se na věci dávno před tím, než její závislost začala. Čtenáři se s Ester mohou v lecčems ztotožnit. Potřeba soukromí, přátel, jistot, potřeba někam patřit a být něčím výjimečný dává nejednomu čtenáři prostor uvědomit si, v čem spočívá právě ta jeho jedinečnost.

Chcete si přečíst knihu?Holky na vodítku - Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Holky na vodítku - Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY