Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím: Chci se dostat na VŠ!

Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím: Chci se dostat na VŠ! - Jaroslav Fikr | I15cajalco.com

...jímací zkoušky na vysokou školu. Je vhodná i pro studenty VŠ, kteří při svém studiu nav Jak porozumíme chemickým výpočtům S velkým úspěchem se setkala také autorova originální pomůcka Periodická soustava prvků s názvoslovím organické a anorganické chemie ... Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím - Nové Mesto n ... ... . Všechny tři publikace tvoří dohromady nedocenitelnou pomůcku při přípravě k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Jak porozumíme chemickým vzorcům - Fikr Jaroslav - Originální a přehledná učebnice chemie určená studentům i těm, kdo se teprve připravují na přijímací zkoušky na VŠ. Obsahuje kapitoly: Periodická soustava prvků, Názvosloví anorganické chemie, Rovnic Kniha ... Fikr Jaroslav: Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím ... ... . Jak porozumíme chemickým vzorcům - Fikr Jaroslav - Originální a přehledná učebnice chemie určená studentům i těm, kdo se teprve připravují na přijímací zkoušky na VŠ. Obsahuje kapitoly: Periodická soustava prvků, Názvosloví anorganické chemie, Rovnic Kniha: Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím (Jaroslav Fikr). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Chci se dostat na VŠ! 1 - Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím. Kdo napsal knihu Chci se dostat na VŠ! 1 - Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím? Autorem je Jaroslav Fikr. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha: Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím (Barrister & Principal). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Fikr
DIMENZE
8,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím: Chci se dostat na VŠ!.pdf

POPIS

Originální a přehledná učebnice chemie určená studentům i těm, kdo se teprve připravují na přijímací zkoušky na VŠ. Obsahuje kapitoly: Periodická soustava prvků, Názvosloví anorganické chemie, Rovnice v anorganické chemii, Názvosloví organické chemie, Rovnice v organické chemii, Chemické výpočty. V každé kapitole jsou vzorově vyřešeny náročnější příklady, které jsou doplněny závěrečnými testy s řešením. Součástí učebnice je autorova úspěšná barevná tabulka Periodické soustavy prvků snázvoslovím organické aanorganické chemie.

Chcete si přečíst knihu?Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím: Chci se dostat na VŠ! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Fikr. Číst Jak porozumíme chemickým vzorcům a rovnicím: Chci se dostat na VŠ! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY