Velká kniha nových testů: Vědomostní testy pro dospělé

Velká kniha nových testů: Vědomostní testy pro dospělé - J. Werremeyer | I15cajalco.com

...Jürgen Brück, Martina Rüter a Jörg Werremeyer) ... Velká kniha nových testů - Brück J., Rüter M., Werremeyer ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Velká kniha nových testů(Jürgen Brück, Martina Rüter, Jörg Werremeyer) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Vědomostní testy pro dospělé. Doprava zdarma od 999 Kč. Přihlášení Registrovat Velká kniha nových ... Velká kniha nových testů - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Přihlášení Registrovat Velká kniha nových testů . Vědomostní testy pro dospělé. Brück Jürgen, ... Testy PISA jsou variantou Programu pro mezinárodní hodnocení studentů, který je projektem Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), jež se stala jeho garantem. Cílem projektu je zjišťování a hodnocení znalostí důležitých pro ... Všechny informace o produktu Kniha Velká kniha nových testů - Brück J., Rüter M., Werremeyer J., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velká kniha nových testů - Brück J., Rüter M., Werremeyer J.. Velká kniha nových testů (Vědomostní testy pro dospělé) Jürgen Brück , Martina Rüter a Jörg Werremeyer • Grada, 2007 Vypredané Velká kniha nových testů - Vědomostní testy pro dospělé ... Velká kniha nových testů - Vědomostní testy pro dospělé Brück Jürgen, Rüter Martina, Werremeyer Jörg. Dostupnost. rozebráno. Vydavatel. Grada. ISBN. 978-80-2471-831-6. EAN. 9788024718316. Počet stran. 432 . Velká kniha nových testů vědomostní testy pro dospělé Jürgen Brück, Martina Rüter, Jörg Werremeyer ; [z německého originálu ... přeložila Dagmar Brejlová] Velká kniha nových testů - vědomostní testy pro dospělé 2007, M. Rüter. Testy PISA jsou variantou Programu pro mezinárodní hodnocení studentů, který je projektem Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), jež se stala jeho garantem. 395 Kč Velká kniha nových testů - Vědomostní testy pro dospělé - Brück Jürgen, Rüter Martina, Werremeyer Jörg . Rok vydání: 2007 Počet stran: 432 Formát: Brožovaná Testy PISA jsou variantou Programu pro mezinárodní hodnocení studentů, který je projektem Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), jež se stala jeho garantem. Kupte knihu Velká kniha nových testů od Jürgen Brück, Martina Rüter, Jörg Werremeyer na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % inzerát velkÁ kniha novÝch testŮ vĚdomostnÍ testy pro dospĚlÉ autoŘi : jŮrgen brŮck , martina rŮter , jorg werremeyer vydala grada publishing a.s. , praha 2007,ČeskÉ vydÁnÍ 1. na inzertním serveru bazák.cz …Vědomostní testy pro dospělé, Grada, 2007, 1. vyd., 432 str., větší A5, v. měkká brož. rozšírené hľadanie. Odporúčame;...

INFORMACE

AUTOR
J. Werremeyer
DIMENZE
8,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha nových testů: Vědomostní testy pro dospělé.pdf

POPIS

Testy PISA jsou variantou Programu pro mezinárodní hodnocení studentů, který je projektem Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), jež se stala jeho garantem. Cílem projektu je zjišťování a hodnocení znalostí důležitých pro každodenní život. Důraz není kladen ani tak na nabyté vědomosti jako takové, ale spíš na schopnost aplikovat znalosti v praxi. Testy jsou určeny různým věkovým kategoriím a respektují možnosti dané věkem a vývojem. Testy PISA jsou součástí výzkumu vzdělání a používají se v řadě členských států OECD. Jednou z těchto zemí je i Česká republika.

Chcete si přečíst knihu?Velká kniha nových testů: Vědomostní testy pro dospělé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. Werremeyer. Číst Velká kniha nových testů: Vědomostní testy pro dospělé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY