Pekelná třída a ďábelský víkend

Pekelná třída a ďábelský víkend - Vojtěch Steklač | I15cajalco.com

...ůžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pekelná třída a ďábelský víkend ... Pekelná třída | Albatrosmedia.cz ... . Celkové hodnocení ... spolužácích a spolužákyních se odehrává kolem víkendové akce v penzionu Irma. Třetí kniha volného cyklu Pekelná třída. Pekelná třída a ďábelský víkend Vojtěch Steklač Dvacítka nových humorných příběhů o Boříkovi, jeho kamarádech, spolužácích a spolužákyních se odehrává kolem víkendové akce v penzionu Irma. Pekelná třída a ďábelský víkend. Skočit na navigaci Skočit na ... Mirka a Al ... Pekelná třída a ďábelský víkend - Kniha (2007), Vojtěch ... ... . Pekelná třída a ďábelský víkend. Skočit na navigaci Skočit na ... Mirka a Aleše a velkou část celé jejich třídy včetně neoblíbeného šprta Bohouška na víkend do penzionu, který vlastní táta Teckertové. Má to ovšem jeden háček. Všichni pozvaní musí předvádět že jsou o deset let starší (tedy dospělí). Kniha Pekelná třída a ďábelský víkend Přidat komentář. kuky921. 22.09.2019. Prima knížka pro mladší čtenáře. ... > Pekelná třída a ďábelský víkend-15% sleva. Kniha: Pekelná třída a ďábelský víkend Autor: Adolf Born; Vojtěch Stekla č. Dvacítka nových humorných příběhů o Boříkovi, jeho kamarádech, spolužácích a spolužákyních se odehrává kolem víkendové akce v penzionu Irma. ... pekelná třída a ďábelský víkend: zruseni střídavé péči: příplatek za práci ve svátek o.. Třída reakce na oheň A1: wellness víkend pro dva slevom.. x men první třída film: Kam na výlet tento víkend Praha: pronájem chaty na víkend beskydy: víkendové wellness pobyty pro .. kulturní akce tento víkend vrc.. Externí: Inzerát Pekelná třída a ďábelský víkend - Vojtěch Steklač v okrese Hlavní město Praha, cena 20Kč, od Mara Vosa na Sbazar.cz. Pekelná třída a ďábelský víkend Autor: Steklač, Vojtěch Nakladatel: Albatros EAN: 9788000019406 ISBN: 978-80-00-019...

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Steklač
DIMENZE
11,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekelná třída a ďábelský víkend.pdf

POPIS

Veselé školní i mimoškolní historky oblíbené Boříkovy party z Holešovic. Osvědčené čtení plné legrace pro kluky i holky v novém, upraveném vydání. Pekelná třída - to je parta, se kterou jste se seznámili již ve třech knížkách boříkovských lapálií. Jistě si knížku rádi přečtete i kvůli půvabným barevným ilustracím Adolfa Borna. Dozvíte se v ní, jak vnímají září, jak si celý školní rok zpestřují nejrůznějšími vylomeninami, co všechno je láká ve Stromovce, jak se potýkají se Zátoráky, jak si udělali mejdan, jak se vypořádávají se šplhounem Bohouškem, jak doma válčí s rodiči. Není divu, že jejich nebohá paní třídní učitelka, něžně přezdívaná Drábinka, se často chytá za hlavu a volá: "Tahle třída, to je peklo!"

Chcete si přečíst knihu?Pekelná třída a ďábelský víkend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Steklač. Číst Pekelná třída a ďábelský víkend Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY