Let let: Pokus o rekapitulaci

Let let: Pokus o rekapitulaci - Bohumila Grögerová, | I15cajalco.com

...72-2019) proběhlo v Olomouci téměř 400 pozitivních ... Let let : pokus o rekapitulaci (Book, 1993) [WorldCat.org] ... ... Request PDF | On Sep 16, 2015, Z G Hajos and others published Tet-Let-H-P-Oliveto-1966 | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate. ... Let let : Pokus o rekapitulaci. 3, 1966 ... Let let. 1: Pokus o rekapitulaci Bohumila Gröberová, Josef Hiršal Nakladatel: Rozmluvy Let let : pokus o rekapitulaci by Josef Hiršal ( Book ) Let let ( Book ) Královský Vyšehrad : sborník příspěvků k 900. výročí úmrtí prvního českého krále Vratislava ... EOF ... . výročí úmrtí prvního českého krále Vratislava II. (1061-1092) by Josef Hiršal ( Book ) Let let by Josef Hiršal ... ZLÍN - Na šestnáct let do vězení se zvýšenou ostrahou poslal za vraždu ve stádiu pokusu zlínský Krajský soud Miroslava Jadrníčka ze Zlína. Vloni v srpnu měl ve svém domě bodnout ... KONEČNÝ, Michal. Dům pánů z Kunštátu. Pokus o rekapitulaci. In Lubomír Slavíček - Jana Vránová (ed.), 100 let Domu umění města Brna.Brno. Brno: Dům umění města Brna, 2010. s. 165-179, 14 s. ISBN 978-80-7009-159-3. ...

INFORMACE

AUTOR
Bohumila Grögerová,
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Let let: Pokus o rekapitulaci.pdf

POPIS

První úplné vydání rozsáhlého memoárového díla, které patří k nejdůležitějším svědectvím o české kultuře let 1952-1968. Text spojující deníkové zápisy a vzpomínky dvou výjimečných spisovatelů a překladatelů s desítkami básní, próz, dopisů, dokumentů a se stovkami citací z dobového tisku je nejen jedinečným pramenem k poznání české literatury a výtvarného umění daného dvacetiletí, ale i strhujícím beletristickým dvojhlasem, skutečným literárním skvostem. Kniha podrobně zachycuje nejen českou kulturu padesátých let, ale též bohatou kulturní výměnu mezi experimentujícími autory z Čech, Německa, Rakouska, Brazílie a dalších zemí v letech šedesátých, která jsou zde zachycena s mimořádnou detailností a působivostí. Kniha je doplněna rozsáhlým jmenným rejstříkem, doslovem, zevrubnou ediční poznámkou a více než šedesáti unikátními fotografiemi.

Chcete si přečíst knihu?Let let: Pokus o rekapitulaci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohumila Grögerová,. Číst Let let: Pokus o rekapitulaci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY