Prázdná země: Listopadová část roku

Prázdná země: Listopadová část roku - Jiří Sádlo | I15cajalco.com

...lomové a důlní těžbě : tržné rány v krajině a jak je léčit: Tajga Bezdězskaja : studijní mapa : Jiří Sádlo, Petr Meduna, Petr Pokorný, Jan Daňhel: Vegetace křovin třídy Rhamno-Prunetea v České republice Lückendorf, též Luftkurort Lückendorf (Lázně Lückendorf) je německá vesnice na severním úpatí hřebene Lužických hor při hranicích s Českou republikou, část obce Oybin v zemském okrese Zhořelec ve Svobodném státě Sasko ... Jiří Sádlo - Spisovatelé | eKnihy, elektronické knihy ... ... .Spolu s ostatními sídly v okrese Zhořelec je Lückendorf součástí Euroregionu Nisa, dobrovolného zájmového sdružení českých, německých a ... Výsledkem agresivní zahraniční politiky se stala druhá světová válka, po jejímž skončení si sféry vlivu rozdělili Spojenci: Roku 1949 byla ustavena západně orientovaná Spolková republika Německo a Sovětským svazem ovládaná Německá demokratická republika. Obě země se znovu sjednotily ... Sádlo, Jiří: Prázdná země 2 - iLiteratura.cz ... .Spolu s ostatními sídly v okrese Zhořelec je Lückendorf součástí Euroregionu Nisa, dobrovolného zájmového sdružení českých, německých a ... Výsledkem agresivní zahraniční politiky se stala druhá světová válka, po jejímž skončení si sféry vlivu rozdělili Spojenci: Roku 1949 byla ustavena západně orientovaná Spolková republika Německo a Sovětským svazem ovládaná Německá demokratická republika. Obě země se znovu sjednotily 3. října 1990. Jiří Sádlo se pohybuje na pomezí. V Botanickém ústavu AV ČR se zabývá rostlinnou sociologií, ekologií invazí a holocenním vývojem krajiny, ale současně ho můžeme znát jako přispěvatele surrealistické revue Analogon, autora orientální kuchařky a především pozoruhodné beletristické knihy Prázdná zem s podtitulem Listopadová část roku (2007; viz A2 č. 1/2008). Fryštát (latinsky Freystadium Orientale, německy Freistadt, polsky Frysztat) je centrální historickou městskou částí statutárního města Karviná.Do poloviny 20. století byl Fryštát samostatným okresním městem obývaným převážně německou populací. Ve 40. letech byl spojen s dělnickým městem Karvinná (dnes část Doly), které bylo obýváno převážně polskou ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Sádlo
DIMENZE
7,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Prázdná země: Listopadová část roku.pdf

POPIS

Prezentovaný text byl psán jako součást dlouhodobého výzkumu podivného rázu obyčejné reality. Zimní deník, Podzimní deník a Jarní deník tvoří tři části těžko zařaditelného textu biologa Jiřího Sádla. Za pomoci fenologie "tedy již mírně zastaralé vědy o změnách přírody během roku" vytvořil autor výjimečný umělecký text. A pokud máte dojem, že něco schází: "A letní deník není schválně, aby se to nezacyklilo."

Chcete si přečíst knihu?Prázdná země: Listopadová část roku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Sádlo. Číst Prázdná země: Listopadová část roku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY