Česko-anglický, anglicko-český slovník managementu

Česko-anglický, anglicko-český slovník managementu - Václav Lednický, | I15cajalco.com

...a frázemi od Seznam.cz. Překladač z anglického jazyka do češtiny a naopak ... Česko-anglický, anglicko-český slovník managementu ... ... . Výslovnost, synonyma, často používané fráze, použití ve větách, tvary slov. Anglicko český, Česko anglický slovník | Angličtina - Seznam Slovník ... Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. Anglicko-český česko-anglický slovník - Seznam Slovník. Vyhledej Česko ... Česko-anglický, anglicko-český slovník managementu ... ... . Anglicko-český česko-anglický slovník - Seznam Slovník. Vyhledej Česko-anglický slovník online a naopak. Při vypracovávání domácích úkolů, nebo některých pracovních povinností do zaměstnání, které se týkají anglického jazyka, lze rychle a spolehlivě využít klasický knižní slovník. Ne vždy nám ale dokáže poradit s jakýmkoliv textem. Česko-anglický, anglicko-český slovník managementu vychází společně s německou a ruskou verzí tohoto slovníku. Jednotlivá slovníková hesla jsou očíslována a seřazena podle výchozí české varianty, za jednotlivými hesly následuje překlad v příslušném cizím jazyce.Vyhledávání cizojazyčných ekvivalentů umožňují jejich indexy - abecední seznamy seřazené... ...

INFORMACE

AUTOR
Václav Lednický,
DIMENZE
10,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko-anglický, anglicko-český slovník managementu.pdf

POPIS

Česko-anglický, anglicko-český slovník managementu vychází společně s německou a ruskou verzí tohoto slovníku. Jednotlivá slovníková hesla jsou očíslována a seřazena podle výchozí české varianty, za jednotlivými hesly následuje překlad v příslušném cizím jazyce.Vyhledávání cizojazyčných ekvivalentů umožňují jejich indexy – abecední seznamy seřazené podle abecedy daného cizího jazyka a opatřené číslem hesla v české verzi. Pomocí indexů lze porovnávat nejen české a cizojazyčné texty, ale i cizojazyčné mezi sebou.

Chcete si přečíst knihu?Česko-anglický, anglicko-český slovník managementu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Lednický,. Číst Česko-anglický, anglicko-český slovník managementu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY