Kacíř & spol./ Montáž na ose Brno-Berlín

Kacíř & spol./ Montáž na ose Brno-Berlín - - | I15cajalco.com

...Expresionismu, který slučuje formální a mentální identifikační znaky a postupy bez ohledu na časovou posloupnost někdejších určení ... Jaromír Novotný / Backlight - Knihkupectví ArtMap ... . 2006 Kacíř & spol.; Montáže na ose Brno-Berlín. Dům pánů z Kunštátu, Brno 2007 Svět české grafiky, Zámek Bruntál, Bruntál 2007 8. aukční salon výtvarníků; 336 dárců pro Konto Bariéry/8th Auction Salon of fine Artists, Karolinum, Praha 2007 Kacíř & spol.; Zlaté město, Galerie Jiří Švestka, Biskupský dvůr, Praha Společnost Kámen Brno, spol. s r.o. je autorizovaným prodejcem a servisem ... Osoby | abart ... .; Zlaté město, Galerie Jiří Švestka, Biskupský dvůr, Praha Společnost Kámen Brno, spol. s r.o. je autorizovaným prodejcem a servisem čerpadel WEDA po celé území ČR. Čerpadla WEDA společnosti Atlas Copco a jejich přís... Společnost Kámen Brno, spol. s r.o. je autorizovaným prodejcem a servisem čerpadel WEDA pro celé území ČR. Čerpadla WEDA společnosti Atlas Copco a jejich pří... RAGOS, spol. s r.o., Brno, Czech Republic. 103 likes. RAGOS, spol. s r.o. ® - velkoobchod a maloobchod - zastoupení pro ČR a SR firem KAI-nůžky, PRYM-textilní ... OA Kotlářská Brno Concert Setlists. City Brno, South Moravian Region, Czech Republic. Add Brno venue. Dec 22 2005. Red Hot Chili Peppers Revival at OA Kotlářská, Brno, Czech Republic. Artist: Red Hot Chili Peppers Revival, Venue: OA Kotlářská, Brno, Czech Republic. Edit setlist Show all edit options. ESSA, spol. s r.o. is a legal entity registered with LEI implemented by Global Legal Entity Identifier Foundation (GLEIF). The Legal Entity Identifier (LEI) is 315700RYBSPT39DVJZ87. The address is Okružní 34/8, České Budějovice, 37001, Czech Republic...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Kacíř & spol./ Montáž na ose Brno-Berlín.pdf

POPIS

Katalog k výstavě, která vznikla jako volné pokračování nepravidelného cyklu Privátní pohled, v němž Dům umění představuje pohledy na současné umění očima soukromých galeristů. Z iniciativy brněnské Galerie Na bidýlku připravila umělkyně Astrid Sourkova osobitý výběr děl mladých, převážně v Berlíně tvořících umělců, a propojila je s díly českých autorů ze sbírky Karla Tutsche. Výstava se soustředila na aktuální práci s figurální tematikou, se znakovou stylizací a různými malířskými přístupy.

Chcete si přečíst knihu?Kacíř & spol./ Montáž na ose Brno-Berlín ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kacíř & spol./ Montáž na ose Brno-Berlín Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY