Každá maminka je Mozart

Každá maminka je Mozart - Vlastimil Marek | I15cajalco.com

...i psychických nemocí, bolestí a traumat, ale i to, jak se chováme a reagujeme, jak se vztahujeme sami k sobě, k ostatním lidem i celému světu, má velmi často kořeny v období našeho prenatálního ... Každá maminka je Mozart - Marek Vlastimil | Prodej knih ... ... Každá maminka je Mozart Vlastimil Marek Přesněji napsáno, co se týče blahodárnosti vlivu hudby na „adaptační změny po porodu" je zpívající maminka dokonce daleko lepší než nahrávky Mozarta, pouštěné novorozencům experimentálně sluchátky do oušek. Každá maminka je Mozart Autor: Marek, Vlastimil Nakladatel: Stehlík EAN: 9788086913025 ISBN: 978-80-86913-02-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 182 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2007 (1. ... Každá maminka je Mozart pro pomalé, důkladné, opakované ... ... . Každá maminka je Mozart Autor: Marek, Vlastimil Nakladatel: Stehlík EAN: 9788086913025 ISBN: 978-80-86913-02-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 182 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) Každá maminka je Mozart. 475 Like Recommend Report. Každá maminka je Mozart. baraka.cz fejetony Porod WHO Ženy. Přidat hodnocení ... Kniha Každá maminka je Mozart je sbírkou fejetonů o ženách, dětech a duchovnosti od známého autora Vlastimila Marka. Tento web využívá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Kniha Každá maminka je Mozart je souborem fejetonů na tato témata. Volně navazuje na knihu fejetonů Když už i dalajlama. (fejetony o ženách, porodech, dětech a jiném myšlení) Předmětná hesla Ženy Porod Výchova dítěte Vývoj osobnosti Nové paradigma. Nepotřebujete sluchátka a přehrávače a nahrávky Mozarta. Vše, co je třeba, již máte. Stačí jen zpívat. Zapamatujte si: čím víc maminka jiný stav prozpívá, tím líp děťátko všestranně prospívá! Každá jste pro to své miminko ten nejlepší Mozart v té nejlepší skladatelské a interpretační formě. Kniha Každá maminka je Mozart Přidat komentář. Anna 13. 4 09.09.2018. Co mi vždy připadá na ...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Marek
DIMENZE
10,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Každá maminka je Mozart.pdf

POPIS

Autor během své terapeutické práce postupně zjistil, že nejen mnoho našich fyzických i psychických nemocí, bolestí a traumat, ale i to, jak se chováme a reagujeme, jak se vztahujeme sami k sobě, k ostatním lidem i celému světu, má velmi často kořeny v období našeho prenatálního života a ve způsobu, jakým jsme přišli na svět. Od počátku devadesátých let začal intenzivně studovat prenatální psychologii, těhotenství, porod a mateřství a dnes patří k předním osobnostem, propagujícím přirozené porody u nás. Kniha Každá maminka je Mozart je souborem fejetonů na tato témata. Volně navazuje na knihu fejetonů Když už i dalajlama.

Chcete si přečíst knihu?Každá maminka je Mozart ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Marek. Číst Každá maminka je Mozart Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY