Budokon: Jóga/ Bojová umění/ Relaxace

Budokon: Jóga/ Bojová umění/ Relaxace - Eva Blahušová | I15cajalco.com

...dnešní uspěchané době mnohé z nás trápí stres, ztuhlé svaly, bolesti zad, kloubů a další zdravotní potíže ... Budokon - Knihkupectví Luxor ... . Většinou za tyto nesnáze může nedostatek pohybu, špatné držení těla či absence relaxace. Chcete-li se cítit lépe ve svém těle i na duši, vyzkoušejte cvičení jógy. Cvičení jógy je pro tělo ... Primal move, jóga, tanec, bojová umění, gymnastika, atletika, vývojová kineziologie. Přirozenost a terapie pohybem a dechem. Absolvent akademie nového cirkusu Jan Jirák, specialistka na taneční medic ... Knihy se štítkem jóga | ČBDB.cz ... . Přirozenost a terapie pohybem a dechem. Absolvent akademie nového cirkusu Jan Jirák, specialistka na taneční medicínu Ph.D. Sara Puchowska, odbornice na funkční pohyb a primal move Pavla Kladivová, jogínka a bývalá gymnastka Jana Najbrtová a psycholožka Hana Mezerová poskládají mozaiku ... Ke stažení Free fotobanka : osoba, dívka, sedící, volný čas, zen, instruktor, motivace, sportovní, dívky, relaxace, ženy, jóga, asana, klid, držení ... Aurarelax Jóga je nejen fyzické cvičení pro posílení kondice, ale především cesta k vnitřnímu prožitku, prožitku sebe sama, posílení sebevědomí a přílivu nové energie a úspěchu do našeho života. Mottem roku 2020 je: "Hledání talentu našeho srdce" Naše setkání mají tři hlavní pilíře: Jógové sestavy ásan a dechová cvičení pro protažení a posílení ......

INFORMACE

AUTOR
Eva Blahušová
DIMENZE
6,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Budokon: Jóga/ Bojová umění/ Relaxace.pdf

POPIS

Budokon- z japonštiny (Bu) bojovník, (Do) cesta, (Kon) duch neboli Cesta duchovního bojovníka) - je relativně nový typ cvičení, které vytvořil Cameron Shayne a hluboce je v něm zakořeněna starobylá jóga, bojové umění a meditace. Základem cvičení je přesnost, držení těla a soustředěná mysl. Cvičení se střídavě věnuje rozvoji pohyblivosti, kontrolovanému pohybu, rychlosti, síle, rovnováze a plynulosti a zahrnuje tři témata: jógovou sestavu, budo sestavu a relaxaci.

Chcete si přečíst knihu?Budokon: Jóga/ Bojová umění/ Relaxace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Blahušová. Číst Budokon: Jóga/ Bojová umění/ Relaxace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY