Žití, snění, umírání.: Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých .

Žití, snění, umírání.: Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých . - Rob Nairn | I15cajalco.com

...u mrtvých je v Podobné knihy. Tibetská kniha mrtvých 1991; Žití, snění, umírání - Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých 2007; Nesmrtelná duše 2016; všech 7 podobných ... Posmrtný život, reinkarnace, karma - Pozoruhodné knihy ... . Kniha Tibetská kniha o životě a smrti je v Žití, snění, umírání - Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých 2007, R. Nairn. Proslulý starobylý tibetský text Bardo Thödol (Tibetská kniha mrtvých), za jehož autora je tradičně považován guru Padmasambhava (8. stol., tib. Žití, snění, umírání - Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých (2007). Přidat do mých knih . Právě čtu; Přečteno; Knihotéka; Doporučuji; Chystám se č ... Egyptská kniha mrtvých III (výkup) ... . stol., tib. Žití, snění, umírání - Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých (2007). Přidat do mých knih . Právě čtu; Přečteno; Knihotéka; Doporučuji; Chystám se číst Rob Nairn: Žití, snění, umírání. Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých Jeremy W. Hayward a Francisco J. Varela: Mosty k porozumění. Rozhovory předních vědců s dalajlamou o zkoumání lidské mysli Jiddu Krishnamurti: Vnitřní revoluce. Zbývající knihy tohoto titulu jsou již dlouhým skladováním mírně poškozené ... Podobné knihy: Žití, snění, umírání praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých Život po životě ... Seženeme i málo známé knihy. Pozoruhodné knihy ... Žití, snění, umírání praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých. ... Sleva 7% - 119,00. Kč. Zrození, život a smrt podle tibetské medicíny a nauky dzogčhenu. SKLADEM - Čhögjal Namkhai Norbu. Sleva 7% - 221,00. K ... Seženeme i málo známé knihy. Pozoruhodné knihy NOTABLE SHOP. ... Tibetská kniha mrtvých, Egyptská kniha mrtvých, ale dostává se do centra zájmu autorů současných, jejichž hluboký vhled osvětluje otázku kladenou člověkem již odnepaměti. ... Žití, snění, umírání praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých. Rob Nairn. Žití, snění, umírání (Praktická moudrost z Tibestské knihy mrtvých) Rob Nairm • DharmaGaia, 2007 ... Vypredané. Proslulý starobylý tibetský text Bardo Thödol (Tibetská kniha mrtvých), za jehož autora je tradičně považován guru Padmasambhava (8. stol., tib. Guru Rinpočhe), je kniha mnoha významů. Žití, snění, umírání praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých Život po životě Egyptská kniha mrtvých III (výkup) Sleva 7% - z ceny 199,00 K ... Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing) telefon +420 775 965 556 email: [email protected] Žití, snění, umírání praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých Egyptská kniha mrtvých III (výkup) ... jaký význam mají zážitky blízkosti smrti pro život každého z nás. Autor této fascinující knihy poukazuje na další souvislosti, zejména v biblických textech a antické literatuře, a zveřejňuje některé názory ... Rob Nairn - Žití,...

INFORMACE

AUTOR
Rob Nairn
DIMENZE
8,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Žití, snění, umírání.: Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých ..pdf

POPIS

Proslulý starobylý tibetský text Bardo Thödol (Tibetská kniha mrtvých), za jehož autora je tradičně považován guru Padmasambhava (8. stol., tib. Guru Rinpočhe),jekniha mnoha významů. V první řadě je to však praktická příručka, kterou tradičně předčítá lama zemřelému, aby jej vedl k osvobození mysli od iluze v tzv. bardu smrti. Ukazuje, že i smrt může být tvůrčí a osvobozující zkušeností. Proto je text této knihy považován za jednu z nejhlubších duchovních nauk na světě. Jihoafrický psycholog a učitel meditace Rob Nairn studuje tibetský buddhismus čtyřicet let. Ve své nejnovější knize nabízí moderní psychologický pohled na problematiku vědomého snění a dobrého umírání i různých stavů smrti. Edice Mangalam.

Chcete si přečíst knihu?Žití, snění, umírání.: Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých . ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Nairn. Číst Žití, snění, umírání.: Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých . Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY