Sama proti psychickému teroru

Sama proti psychickému teroru - Lea Saskia Laasnerová | I15cajalco.com

...Přečtěte si anketu serveru Lidovky.cz, co říkají lidé, kteří upozornili na korupci, chystanému zákonu ... Domácí násilí - Články - Psychické formy domácího násilí ... . Sama proti psychickému teroru - Moje dětství v sektě Eliška Přemyslovna Armáda růží - Cesta do mučednického ráje Zmrzačená - O utrpení a odvaze vzepřít se osudu Panovníci Ruska Paměti lékaře 1910-1920 Sign in to like videos, comment, and subscribe. Sign in. Watch Queue Queue Jak píše @Krasavicaa Tati, prosím ne je dost drsný, co teda je přímo k blití je Už nejsem vaše dcera, dále třeba Bez sestry neodejdu, Byla jsem otrokyní v satanské sektě, Bylo mi dvanáct, sedla jsem na kolo a jela do školy, Imámova dcera, Otrokyně sadistů, Prodaná, Prodaná nevinnost, Prokletá, Sama proti psychickému teroru, Zotročená, Nikdy o tom nemluv (taky dost ... Širší veřejnosti je spíše známý skrze vlastnictví fotbalového klubu Slovan Liberec. Pokud byste ch ... Kniha Sama proti psychickému teroru - Moje dětství v sektě ... ... ... Širší veřejnosti je spíše známý skrze vlastnictví fotbalového klubu Slovan Liberec. Pokud byste chtěli najít s Ludvíkem Karlem třeba rozhovor s médii, nic nenajdete. Miliardář, který primární zisk svého bohatství čerpá z vedení prestižní sklářské firmy Preciosa, totiž velmi přísně chrání svoje soukromí. A mám si to riadiť sama. Každý krok, ktorý u Vás podniknete proti psychickému teroru na pracovisku , povedali mi nemeckí kolegovia, pomôže postihnutým a prispeje k tomu, aby pojem mobbing postupne prestal byť postrachom pre Vašich občanov. Německo: Snižování chřipkových chorob (20. března 2020, RKI) Itálie: Proslulý italský virolog Giulio Tarro tvrdí, že úmrtnost Covid-19 je i v Itálii pod 1%, a je proto srovnatelná s chřipkou.Vyšší hodnoty vznikají pouze proto, že se nerozlišuje mezi úmrtími s Covid-19 a úmrtím na Covid-19 a protože počet infikovaných osob (bez příznaků) je značně podhodnocován....

INFORMACE

AUTOR
Lea Saskia Laasnerová
DIMENZE
12,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Sama proti psychickému teroru.pdf

POPIS

Autorka ve své vzpomínkové knize popisuje deset let, které strávila v izolaci, bez kontaktu s vnějším světem na ranči sekty Ramtha ve Střední Americe. Dětství Ley náhle skončí, když se její matka rozhodne následovat kultovní hnutí Ramtha. Rodina prodá dům a obchod a žije nadále v naprosté izolaci ve společenství, v němž osobní vztahy nic neznamenají. Skupina vedená guruem a jeho médiem získá ve Střední Americe obrovský ranč. Maskuje se jako humanitární organizace, aby získala sponzorské dary od německých a švýcarských firem. Politici a vyslanci jsou jejími častými návštěvníky. Ve 13 letech se Lea stane vyvolenou gurua, který ji sexuálně zneužívá. Téměř deset let žije v izolaci, bez školního vyučování, bez kontaktu s vnějším světem. Jako všichni členové skupiny je vystavena absurdním rituálům, indoktrinaci a mentální manipulaci. Trpí tělesně a psychicky v totalitních životních podmínkách a myslí na sebevraždu. Díky své rebelské povaze si uchová jako jediná touhu po svobodě. V 21 letech se jí podaří spektakulární útěk.

Chcete si přečíst knihu?Sama proti psychickému teroru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lea Saskia Laasnerová. Číst Sama proti psychickému teroru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY