Arteterapie se zrakově postiženými

Arteterapie se zrakově postiženými - Evžen Perout | I15cajalco.com

...Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Arteterapie se zaměřením na zrakově postižené ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Arteterapie se zrakově postiženými - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Podobné jednotky. Edukace jedinců se zrakovým postižením v kontextu kvality vzdělávání / Hlavní autor: Finková, Dita Vydáno: (2012) Základy komunikace se zrakově postiženými / Hlavní autor: Wiener, Pavel, 1956- Vydáno: (2007) Základy komunikace se zrakově postiženými / Hlavní autor: Wiener, Pavel, 1956- Vydáno: (2009) Arteterapie se zrakově postiženými / ... se podrobné analýze vlastností existujících informačních ... Arteterapie se zrakově postiženými - Evžen Perout ... ... ... se podrobné analýze vlastností existujících informačních systémů ve veřejné dopravě a jejich využitelnosti zrakově postiženými. Na ... Arteterapie se zrakově postiženými 2005, E. Perout. Popis knihy není zatím k dispozici. více. Jednoduché tvary 2015, neznám ... Všechny informace o produktu Kniha Arteterapie se zrakově postiženými - Evžen Perout, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Arteterapie se zrakově postiženými - Evžen Perout. Skupinová arteterapie - odkaz zde. Přístupy v arteterapii - odkaz zde. Kresby jako nástroj poznání dítěte - odkaz zde. Arteterapie se zrakově postiženými - odkaz zde. Psychodiagnostika dětí a dospívajících - odkaz zde. Obrazy z nevědo...

INFORMACE

AUTOR
Evžen Perout
DIMENZE
3,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Arteterapie se zrakově postiženými.pdf

POPIS

Odborný text speciálního pedagoga a arteterapeuta PaedDr. Evžena Perouta shrnuje více než desetiletou zkušenost ze setkání s výtvarnou tvorbou různě zrakově postižených. V knize jsou popsány postupy a techniky, které se panu Peroutovi osvědčily a které umožňují nahlédnout do vnitřního světa představ nevidících a jinak zrakově postižených.Obsah knihy je strukturován do tří částí. První teoretická část uvádí čtenáře do výchovně vzdělávací problematiky, druhá část speciálně pedagogická se zabývá fenoménem zrakového postižení a závěrečná praktická část ve vybraných kazuistikách popisuje typické znakosloví mezní podoby výtvarné tvorby.

Chcete si přečíst knihu?Arteterapie se zrakově postiženými ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Evžen Perout. Číst Arteterapie se zrakově postiženými Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY