Spoutaná Rozkoš: Sociální (re)produkce genderu a sexuality v ženské věznici

Spoutaná Rozkoš: Sociální (re)produkce genderu a sexuality v ženské věznici - Kateřina Nedbálková | I15cajalco.com

...licky: Chained Pleasure: (re) production of gender and sexuality in women's prison: Autoři: NEDBÁLKOVÁ, Kateřina (203 Česká republika, garant) ... Kateřina Nedbálková | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Vydání: Praha, 189 s ... Hledáte Spoutaná Rozkoš: Sociální (re)produkce genderu a sexuality v ženské věznici od Kateřina Nedbálková,? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Je autorkou knih Spoutaná Rozkoš: Sociální (re)produkce genderu a sexuality v ženské věznici (2006) a Matky kuráže: Lesbické rodiny v pozdně moderní společnosti (2012). Zajímá ji sociologie, která je v přímém vztahu k aktuálním, každodenním sociálním jevům, sociologie založená na detailním pozorov ... Spoutaná Rozkoš: Sociální (re)produkce genderu a sexuality ... ... . Zajímá ji sociologie, která je v přímém vztahu k aktuálním, každodenním sociálním jevům, sociologie založená na detailním pozorování všemožných ... Objednávejte knihu Spoutaná Rozkoš: Sociální (re)produkce genderu a sexuality v ženské věznici v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Podstatná část knihy se věnuje sexualitě ve vězení, především lesbickým a pseudorodinným vztahům. Na příkladu vězení autorka ukazuje, jakým způsobem gender funguje jako jedna ze základních struktur organizujících společnost. (sociální (re)produkce genderu a sexuality v ženské věznici) Spoutaná Rozkoš: (re) produkce genderu a sexuality v ženské věznici NEDBÁLKOVÁ Kateřina. Monograph Year: 2006, number of pages: 189 s. The prison of gender: the gender of prison NEDBÁLKOVÁ Kateřina. Article in Proceedings Transgressing gender: two is not enough for gender (e)quality. Spoutaná - Crossfire série 2 - Sylvia Day Hellboy 3 - Spoutaná rakev a další příběhy Spoutaná Rozkoš: Sociální (re)produkce genderu a sexuality v ženské věznici - Nedbálková Kateřina Kniha nabízí etnografický popis ženské věznice Podlesí, založený na rozhovorech s odsouzenými ženami, rozhovorech se zaměstnankyněmi ...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Nedbálková
DIMENZE
5,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Spoutaná Rozkoš: Sociální (re)produkce genderu a sexuality v ženské věznici.pdf

POPIS

Kniha nabízí etnografický popis ženské věznice Podlesí, založený na rozhovorech s odsouzenými ženami, rozhovorech se zaměstnankyněmi a zaměstnanci vězení a v neposlední řadě na pozorování celé organizace.Empirický materiál je v textu interpretován z genderové perspektivy. Autorka se soustředí zejména na vězeňskou každodennost, na formální i neformální vztahy, které ženy v prostředí této instituce navazují. Podstatná část knihy se věnuje sexualitě ve vězení, především lesbickým a pseudorodinným vztahům. Na příkladu vězení autorka ukazuje, jakým způsobem gender funguje jako jedna ze základních struktur organizujících společnost.

Chcete si přečíst knihu?Spoutaná Rozkoš: Sociální (re)produkce genderu a sexuality v ženské věznici ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Nedbálková. Číst Spoutaná Rozkoš: Sociální (re)produkce genderu a sexuality v ženské věznici Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY