Umění milovat

Umění milovat - Erich Fromm | I15cajalco.com

...livce, kterého zajímá tématika naplněného vztahu a rozvoj své osobnosti v oblasti intimity ... Publius Ovidius Naso - Umění milovat (3) | Čtenářský deník ... ... . Umění milovat je série tří knih, jejichž autorem je Ovidius.. První kniha se skládá z rad mužům, jak si lásku dotyčné získat.Druhá radí, jak si ji nejlépe udržet. Třetí se skládá z podobných rad ženám (rady ženám napsal až o něco později, prý „aby to nebylo ženám líto").. Básník tvrdí, že láska je „zákeřná a extrémně nakažlivá nemoc". Umění milovat ... Umění milovat | Psychologie.cz ... .. Básník tvrdí, že láska je „zákeřná a extrémně nakažlivá nemoc". Umění milovat book. Read 2,197 reviews from the world's largest community for readers. L'amore è indispensabile all'esistenza. Eppure, in molto casi, se ... Umění milovat. Psychologie často mluví o vztazích, méně o lásce. Tajemství lásky musíme odhalit my sami. Umění milování - úvodní víkendový kurz je vstupním seminářem na cestě seberozvoje v oblasti šťastného partnerství. Je vhodný i pro páry a jednotlivce bez zkušeností se semináři na tato témata. Jemnou a citlivou formou se seznámíme se základy dovedností potřebnými pro dlouhodobě šťastný a naplněný vztah. Umění milovat book. Read 296 reviews from the world's largest community for readers. Rady pro muže a ženy, jak najít lásku, popř. si ji udržet.Snad nejz... Umění milovat závisí na schopnosti růst, vyvinout tvůrčí orientaci vůči světu i vůči sobě. Niterný proces však vyžaduje radikální společenskou změnu, která umožní splynutí milující povahy člověka s jeho společenskou existencí. Napsali o knize Umění milovat Inspirace webu Umění Milovat .cz - láska, hudba, muzika (love hity a evergreeny, hudba pro intimní chvíle - tantra a erotická atmosféra, tanec, romantika), vzdělávací videa, krátké ... Toto dílo zcela boří představu antické literatury jako něčeho nudného, starožitného a těžko pochopitelného. I když je Umění milovat lyrická poezie se specifickým rytmem, obsah je lehký a stále aktuální. Ovidius uděluje rady. Nečekejte žádné dlouhé líčení pocitů jako v Máchově Máji. Základní údaje Publius Ovidius Naso, Ars amatoria (Umění milovat), 1 př ... Umění milovat tvoří spolu s díly Léky proti lásce a Pomůcky k pěstění ženské tváře cyklus didaktické poezie, která podává poučení ...

INFORMACE

AUTOR
Erich Fromm
DIMENZE
11,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění milovat.pdf

POPIS

Láska ve všech svých formách představuje základ tvořivé síly, aktivní péči o život, odpovědnost za život a úctu k životu. Praktický prožitek lásky má podobu čistě osobního zážitku, jenž může pociťovat pouze každý sám a ze svého nitra. Hlavní podmínkou pro dosažení tohoto citu je překonání vlastního narcisismu a následné získání schopnosti osvojit si objektivní obraz: vidět lidi i věci takové, jací skutečně jsou. Umění milovat závisí na schopnosti růst, vyvinout tvůrčí orientaci vůči světu i vůči sobě. Niterný proces však vyžaduje radikální společenskou změnu, která umožní splynutí milující povahy člověka s jeho společenskou existencí.

Chcete si přečíst knihu?Umění milovat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich Fromm. Číst Umění milovat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY