Bez důkazů: kniha aforismů

Bez důkazů: kniha aforismů - Milan Růžička | I15cajalco.com

...edstavení Vyšinutá ... Kniha Bez důkazů Přidat komentář ... Bez důkazů - Colleen McCulloughová | Knihy Dobrovský ... . Alienn. 6 17.01.2016 ... Spousta zbytečných stran na poměrně jednoduchou záležitost, navíc bez nějak extrémně zajímavých postav. Nejde o to, že by román byl špatný - spíše se kloním k alibistickému názoru, že je určen pro tu hezčí polovičku téhle planety. Spousta osobních dramat ... Bez důkazů. Kdo napsal knihu Bez důkazů? Autorem je Milan Růžička. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB. ... Bez důkazů: kniha aforismů - KOSMAS.cz ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Registrovat Přihlásit . ... kniha aforismů. 0% 0 0. Hodnotit lze až po přihlášení ... 15232. Růžička, Milan - Bez důkazů, kniha aforismů. Praha - Jiří Tomáš - Akropolis 2006 obálka Trinkewitz, Zdeněk brož ... Bez důkazů kniha od: Milan Růžička. 70 % ... Skvělý, spoustu aforismů jsem si podtrhal, mluví mi z duše.. Doporučujeme. Draculův švagr. Italské prázdniny. Denik Ostravaka 1. České nebe. Štítky. aforismy. Autor a jeho další knihy. Milan Růžička česká, 1927 - 1977. Čelným představitelem bouřlivě se rozvíjejícího žánru aforismu byl u nás v 60. letech Milan Růžička (1927-1977), publikující na stránkách Literárních novin, Plamene, Reportéra, Hosta do domu a dalších periodik spjatých s reformním hnutím v tehdejším Československu (spolupracoval ale i s Divadlem Na zábradlí, kde se mj. podílel na představení Vyšinutá ... Kniha Bez důkazů Colleen McCulloughová - Bez důkazů ... Bez důkazů Autor: McCulloughová, Colleen Nakladatel: Český Klub EAN: 9788024223612 ISBN: 978-80-242-2361-2 Originál: On, off, Překlad: Pacnerová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 416 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm ... Kniha: Bez důkazů Autor: Colleen McCulloughov á. Další dílo z pera Colleen McC...

INFORMACE

AUTOR
Milan Růžička
DIMENZE
8,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez důkazů: kniha aforismů.pdf

POPIS

Čelným představitelem bouřlivě se rozvíjejícího žánru aforismu byl u nás v 60. letech Milan Růžička (* 1927–1977), publikující na stránkách Literárních novin, Plamene, Reportéra, Hosta do domu a dalších periodik, spjatých s reformním hnutím v tehdejším Československu (spolupracoval ale i s Divadlem Na zábradlí, kde se mj. podílel na představení Vyšinutá hrdlička, se satirickým divadlem Večerní Brno či s rozhlasovým pořadem J. Štuchala Šťastnou cestu). Ztráta publikačních možností i péče normalizátorů po příjezdu sovětských tanků vyhnaly tohoto přemýšlivého autora v roce 1969 do exilu (nejprve žil ve Spojených státech, později ve Švédsku). V 70. letech publikoval v exilových nebo krajanských periodikách v Austrálii, Itálii, Spojených státech a Švýcarsku. Základ předkládaného souboru tvoří autorovy aforismy z knihy Nevhodná slova (vydal ji společně s G. Laubem v r. 1967), podstatně doplněných z Růžičkovy literární pozůstalosti, tedy o práce, které již český čtenář číst nemohl. Růžičkovu aforistickou žeň provází biografická esej prof. Fr. Janoucha, „fyzika mnoha profesí“ a zakladatele Nadace Charty 77, který se s autorem stýkal v exilu.

Chcete si přečíst knihu?Bez důkazů: kniha aforismů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Růžička. Číst Bez důkazů: kniha aforismů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY