Ve škole straší: Tajemný příběh s luštěním a hádankami

Ve škole straší: Tajemný příběh s luštěním a hádankami - Jan Smolík, | I15cajalco.com

... rok noví školáci, školník Felix Jazylka je pořád stejný ... Knihy pre deti a mládež | preskoly.sk ... . To se tak občas stane, když přijmete školníka-ducha, který si musí odpracovat své učitelské hříchy. Letos sem do čtvrté třídy nastoupila Petka ... objednávejte s předstihem, knihy jsou v našem externím skladu . Nákupní košík 0 položka(y) - 0Kč ... Ve škole straší Portál 2006. Tajemný příběh s luštěním a hádankami Škola, ve které začíná náš příběh, stojí ve městě už déle než sto let. Zatímco do lavic zasednou každý rok noví školáci, školn ... Ve škole straší - Jan Smolík,Klára Smolíková | Knihy Dobrovský ... . Zatímco do lavic zasednou každý rok noví školáci, školník Felix Jazylka je pořád stejný. To se tak občas stane, když přijmete školníka-ducha, který si musí ... Ať to tu není jen o těhotenských záležitostech, 😁 tak přidávám recenzi na jeden zajímavý pracovní sešit od @grada_cz. Sešit přináší spoustu zábavných úkolů, příběhů, doplňovaček, křížovek a osmisměrek, ve kterých si děti procvičují psaní i/y. A pětiletá holčička? Napětí visící ve vzduchu s dětskou bezelstností nevnímá. Přitom se už kolem ní rozběhla hra o její budoucnost s hlavní a jedinou otázkou: Kdo se postará o Elišku? Lucie Müllerová, jedna z autorek knižního hitu My, sex a podpatky, vypráví příběh o síle mateřské lásky s mimořádnou empatií. Recenze, komentáře a hodnocení k českým i zahraničním knihám z žánru Pro děti a mláděž. Kelvin Klosmo je nový žák ve škole, která je na vesmírné stanici daleko v hlubinách vesmíru. Chodí sem studenti všemožných tvarů, velikostí, zápachů a stupňů slizovosti. Válková, Veronika: Terezínské ghetto - tajemný vlak do neznáma ČERMÁK Marko, MACEK Jiří: Walitaka Příběhy 20. století Vesmír 7-8 / 2013 Utton Dominic: Jak přežít v divočině Šeďová Klára: Humor ve škole Walko: Jak se žije v Myšákově Percy Jackson podruhé na filmovém plátně Nominujte svou knihovnu na cenu Knihovna ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Smolík,
DIMENZE
3,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve škole straší: Tajemný příběh s luštěním a hádankami.pdf

POPIS

Škola, ve které začíná náš příběh, stojí ve městě už déle než sto let. Zatímco do lavic zasednou každý rok noví školáci, školník Felix Jazylka je pořád stejný. To se tak občas stane, když přijmete školníka-ducha, který si musí odpracovat své učitelské hříchy. Letos sem do čtvrté třídy nastoupila Petka, desetiletá holka, která by sice byla nejraději neviditelná, ale příliš se jí to nedaří. V nové škole na sebe neustále strhává pozornost a neunikne ani partě, která kdekomu znepříjemňuje život. Pomůže Petce školník, nebo nakonec bude muset zachraňovat ona jeho? Napínavý příběh se spoustou hádanek volně navazuje na knížku Chyťte Bycha.

Chcete si přečíst knihu?Ve škole straší: Tajemný příběh s luštěním a hádankami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Smolík,. Číst Ve škole straší: Tajemný příběh s luštěním a hádankami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY