Slovník judaik

Slovník judaik - Alexandr Putík, | I15cajalco.com

...ských rodin z let 1748 - 1749 (1751) Dějiny Židů v českých zemích v 10 ... Knihy o judaismu | Dobré Knihy.cz ... . - 18. století A B C D E F G H I J K K M N O P R S T U V W X Y Z. 4C 4P 5P A/B Testing ABC ČR ABCDE klasifikace AČRA MK Ad - Advertisement Ad Awareness Západočeské muzeum v Plzni, Plzeň 2013, 393 str., ISBN 978-80-7247-099- Slovník judaik autor: Putík Alexandr, Scheibová Michaela, Sixtová Olga, Uličná Lenka, Veselská Dana PILOT náplň FriXion 07 modrá-sada 3ks autor: Navigace předchozí slovo: » parietáln í ... Slovník bab.la. The bab.la dictionaries are the perfect companion throug ... Kniha: Slovník judaik | Knihy.ABZ.cz ... ... Slovník bab.la. The bab.la dictionaries are the perfect companion throughout your language learning journey. Whether you have just started learning a new language or are a language pro, our dictionaries will meet your translation needs. We know that choosing the right translation can be tricky. Lalúch, Róbert and Monika Koncová. Slovník skratiek a zna čiek. Bratislava: Ikar, 2004. [PG5385.L358 2004 Slavic Reference, Reading Rm 2 Regenstein] Linhart, Ji ří. Slovník cizích slov pro nové století: základní m ěnové jednotky, abecední seznam chemických prvk ů, jazykov ědné pojmy, 30,000 hesel. Slovník judaik. Etnografie a etnologie. r.v. 2004, nakladatel Židovské muzeum v Praze, brož., drobné opotřebení obálky, jinak výborný stav Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-2007. (Sv.) 18. Tik - U. Ostrava : Chagall 2007. Slovník judaik. Praha : Židovské muzeum 2004. Slovník súčasného ......

INFORMACE

AUTOR
Alexandr Putík,
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovník judaik.pdf

POPIS

Tato příručka určená nejen odborníkům z řad historiků umění, etnologům, starožitníkům ale i laikům, která pomůže orientovat se jak v židovských rituálních předmětech používaných v synagoze a v domácnosti, tak i v jiných předmětech vážících se k životu židovské komunity, spolků, cechů i soukromých osob, které označujeme souhrnným pojmem judaika. Hlavní část knihy obsahuje 149 hesel vzájemně provázaných odkazy, stručnou charakteristiku symbolů vyskytujících se nejen na rituálních předmětech, ale i na náhrobcích, okruhy hesel umožňující snadněji předmět zařadit do kontextu, kalendář židovských svátků, slovníček neznámých výrazů a rejstřík. Jednotlivá hesla doprovází přes 200 názorných kreseb vytvořených vesměs podle originálních trojrozměrných sbírkových předmětů Židovského muzea v Praze.

Chcete si přečíst knihu?Slovník judaik ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandr Putík,. Číst Slovník judaik Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY