CSI: Kriminálka Las Vegas - Ze záhrobí

CSI: Kriminálka Las Vegas - Ze záhrobí - Max Allan Collins | I15cajalco.com

...Kriminálka Miami vznikl roce 2002 jako tzv ... CSI : Kriminálka Las Vegas - Ze záhrobí alternativy ... ... . spin-off (další řada) seriálu Kriminálka Las Vegas. Získal mimo jiné cenu Emmy za nejlepší kameru. Prostředí pouště a hazardu vystřídalo velkoměsto v tropech s rušným nočním životem a oceánem nadosah. Las Vegas jako tahoun zbylých kriminálek Kriminálka Las Vegas vznikla jako první ze tří nových populárních kriminálek (před Miami a New York).I proto je také nejzajímavější. Mně ... Balíček 3ks Kriminálka Las Vegas + Kriminálka Las Vegas ... ... .I proto je také nejzajímavější. Mně se třeba více líbí prostředí barevně kýčovitého Las Vegas než šedého New Yorku.Dále mi přijde rozhodně realističtější postava obtloustlého Grissoma než ochránce dětí Horátia z ... CSI: Kriminálka Las Vegas (2000) Komando (1997) Dark Skies (1996) Je bezva bejt čuně (1995) Between the Teeth (1994) Nebe je hřiště (1991) Příběhy ze záhrobí (1989) Freddyho noční můry (1988) Art Pepper: Notes from a Jazz Survivor (1982) Všechny filmy...

INFORMACE

AUTOR
Max Allan Collins
DIMENZE
5,84 MB
NÁZEV SOUBORU
CSI: Kriminálka Las Vegas - Ze záhrobí.pdf

POPIS

Rebecca Bennetová, nevlastní dcera bohatého lasvegaského podnikatele, tlačí na lasvegaské policejní oddělení, aby znovu otevřelo vyšetřování smrti její matky Rity - tvrdí, že i když to tak možná na první pohled nevypada, Rebecčin nenasytný nevlastní otec měl ve skutečnosti na smrti své manželky podíl. Nikdo ale nečeká odhalení, se kterým přijdou kriminalisté Gil Grissom, Sára Sidleová a Nick Stokes - jejich vyšetřování nikam nevede ..., protože exhumovaná mrtvá není Rita Bennettová. Catherine Willowsová a Warrick Brown musejí mezitím vyšetřit nenadálé úmrtí Vivian Elliotové v ústavu trvalé péče Sunny Day - pacitentky, která zřejmě nezemřela v důsledku přirozených příčin. A jak záhy zjistí, nebyla možná v poslední době jediná. Chce snad někdo ze zaměstnanců ústavu pomoci lidem od bolestí, nebo od majetku? Na to už musejí najít odpověď lasvegaští kriminalisté.

Chcete si přečíst knihu?CSI: Kriminálka Las Vegas - Ze záhrobí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Max Allan Collins. Číst CSI: Kriminálka Las Vegas - Ze záhrobí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY