Chlastej a modli se

Chlastej a modli se - Josef Vondruška | I15cajalco.com

... vodě. ... chlapecke spodni pradlo • nejlevnejsi chlastej a modli se • nejlevnejsi chlazeni na pivo • ... Torst - katalog ... ... Chlastej a modli se; Z druhé strany katru; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... Spoluzaložil a působil se skupinou Umělá hmota, kolem roku 1975 zakládá vlastní The Dom. V roce 1980 byl terorem StB donucen k emigraci (1980 - 1992 Sydney, Austrálie). V roce 1992 se vrátil zpět do ČR. ... "Chlastej a modli se" (Torst, 2005) "Radio: Last Shot" (Laser Fuck ... Kniha: Chlastej a modli se - Josef Vondruška | Knihy.ABZ.cz ... . V roce 1992 se vrátil zpět do ČR. ... "Chlastej a modli se" (Torst, 2005) "Radio: Last Shot" (Laser Fuckers, 2014) obaly CD: V tomto smyslu jde o dílo příbuzné např. s Bondyho Invalidními sourozenci, s Hrabalovým Něžným barbarem, s Placákovým Medorkem, s Jirousovým Pravdivým příběhem Plastic People, s Vondruškovým Chlastej a modli se či s Pelcovým rozhovorem s Hlavsou Bez ohňů je undergound, jakkoli se zdá, že díla tak rozdílných žánrů ... Hendrixovy memoáry jsou dalším příspěvkem k poznání české nezávislé, alternativní kultury z doby totality a faktograficky doplňují již vydané texty jakými jsou Pravdivý příběh Plastic People od I. M. Jirouse, Obraz doby od B. Rösslera, Chlastej a modli se od J. Vondrušky a nebo Trable den co den od A. Michla. Nebojte se, nebudete muset hledat první bar či ledničku. S nafukovacím sklenicí na pivo vám stačí led a láhve vašeho oblíbeného piva. Pohár jednoduše nafouknete a je z něj nádoba na chlazení. Díky jeho velikosti se do něj vejde dostatečný počet lahví a po vyfouknutí si ho můžete dát i do tašky či batohu. Kolia žije v malém městě blízko Barentsova moře na severu Ruska. Hned vedle domu, kde žije se svou mladou ženou Lilya a synem z prvního manželství, má vlastní autoopravnu. Avšak starosta blízkého města, Vadim Shelevyat, ho chce o dům, pozemek i…...

INFORMACE

AUTOR
Josef Vondruška
DIMENZE
12,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Chlastej a modli se.pdf

POPIS

Rozsáhlý soubor pěti próz významného představitele českého undergroundu, básníka, textaře, hudebníka (ve skupinách Umělá hmota a Dom), prozaika a výtvarníka, kronikáře skupiny The Plastic People of the Universe, blízkého přítele Egona Bondyho. Čtivé, dějové prózy Vyšehradští jezdci, Dino – bůh pekelného sexu, Triphenidyl a Rock’n’rollový miláček jsou jedinečnou kronikou dění českého hudebního undergroundu v 70. letech, závěrečná próza Nátrubek pak vede čtenáře spolu s autorem do jeho australského exilu v 80. letech. Knihu k vydání připravil, obsáhlou ediční poznámkou doprovodil a autorův medailon napsal Martin Machovec.

Chcete si přečíst knihu?Chlastej a modli se ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Vondruška. Číst Chlastej a modli se Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY