Moudrost okamžiku: Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích

Moudrost okamžiku: Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích - Ole Nydahl | I15cajalco.com

...kom nášho rozvoja. Všetky bytosti nás svojimi rukami postrkujú dopredu a hovoria: „Prosím, dosiahni rýchlo osvietenie, aby si nám všetkým mohol pomôcť ... Knihy Budhismus, od Méně než 150 Kč - Heureka.cz ... ." Náš život vtedy naberá omnoho väčšiu silu a sme skutočne silno spojení s ostatnými. [Moudrost okamžiku: buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích, Lama Ole Nydahl, str 84] „Héruka nebo dáka je mužsky aspekt — radost objevující se z prostoru a aktivita, která je „druhou stranou" moudrosti. Héruka je plný síly, na bedrech nosí tygří kůži, pod kterou je vždy vyobrazen s penisem v erekci. Moudrost okamžiku - Buddhismus Diamantové cesty v otá ... Nydahl Lama Ole - knihkupectví Beletrie.eu ... . Héruka je plný síly, na bedrech nosí tygří kůži, pod kterou je vždy vyobrazen s penisem v erekci. Moudrost okamžiku - Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích (Nydahl Lama Ole)-28 %. 160 Kč ... Je pravidlem, že v případě, že duše prodlévá na astrální rovině příliš dlouho, to není dobré. V tomto případě je duše ztratí své spojení s kulturní úspěchy, v nebezpečí, že se stanou přežitkem, a citové vazby mezi všemi fragmenty, které jsou stále zapojeny do koloběhu převtělování, mohou ztratit svou sílu. Nydahl, Ole, lama,Moudrost okamžiku : buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích/ Lama Ole Nydahl ; [zpracovali Kasia Biała, Marioła Białołęcka, Wojtek Tracewski ; z polského originálu ... přeložila Karin Hustáková]. -- 1. Výsledkem je hluboká sonda do historie a současnosti buddhismu Diamantové cesty a také reflexe západních hodnot a kultury. Lama Ole se dělí o své čtyřicetileté zkušenosti učitele buddhismu a vysvětluje, proč za nejdůležitější věc v l idském životě považuje hledání a především nacházení svobody a nezávislosti. Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Budhismus, od Méně než 150 Kč Moudrost Okamžiku: Buddhismus Diamantové Cesty v Otázkách a Odpovědích [The Wisdom of the Moment: Diamond Way Buddhism in Questions and Answers]. Brno: Bílý deštník (Czech translation of Nydahl 2003). Nydahl, Ole 2007. "On the meditation on the 16th Karmapa" Buddhism Today 20, pp. 24-31. Nydahl, Ole 2008. Dávná moudrost a moderní problémy, Jak překonávat vaše potíže, Buddhismus v moderním životě - jsou názvy některých článků tohoto sborníku. Hesla: Buddhismus. 8 Buddhismus III. Antologie theravádového buddhismu. Komentáře . Transkript . ZÁKLADY MEDITATIVNÍ PSYCHOTERAPIE A Komentáře . Transkript . jóga nesmrtelnost a svoboda Já jsem přišel, aby člověk měl život a měl ho v hojnosti. Jan 10,10 Buddhismus v Česku Mnoho buddhistů v České republice tvoří příslušníci vietnamské menšiny a většinou i čeští obyvatelé. V lednu 2008 si jejich komunita zřídila...

INFORMACE

AUTOR
Ole Nydahl
DIMENZE
8,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Moudrost okamžiku: Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích.pdf

POPIS

Moudrost okamžiku je knížka o buddhismu, který je živý a opírá se o skutečný odkaz. Materiál, z něhož se skládá, pochází z přednášek lamy Oleho Nydahla - osobního žáka 16. Karmapy, který byl hlavou jedné ze čtyř největších škol tibetského buddhismu - školy Karma Kagjü. Historický Buddha, který žil a učil v 6. století před naším letopočtem, předával svá učení v každodenních situacích. Putoval spolu s přáteli po různých zemích, na něž byla tehdejší Indie rozdělena, a s použitím každodenních situací jako příkladů vysvětloval žákům, "jak se věci mají." Právě toto spojení vyjadřuje podstatu jeho učení - to je skutečný význam slova dharma, které Buddha sám ve vztahu ke svému učení používal.

Chcete si přečíst knihu?Moudrost okamžiku: Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ole Nydahl. Číst Moudrost okamžiku: Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY