Noví rytíři: Dějiny templářského řádu

Noví rytíři: Dějiny templářského řádu - Malcolm Barber | I15cajalco.com

...lářů / Hlavní autor: Jones, Dan, 1981- Vydáno: (2019) Rytíři řádu johanitů / Hlavní autor: Nicolle, David, 1944- Vydáno: (2010) 1834 - zrušení rytířského řádu a přerod v řád řeholních kanovníků latinsky Ordo domus Sanctæ Mariæ Theutonicorum Hierosolymitanorum německy Orden der Brüder vom Deutschen Haus der Heiligen Maria in Jerusalem ... Noví rytíři - Malcolm Barber | Knihy Dobrovský ... ... Noví rytíři. Dějiny templářského řádu. Praha: Argo, 2006. 433 s. Noví rytíři Dějiny templářského řádu. Malcolm Barber; rok vydání - 2006. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 389 K č. Rozsáhlá historická práce o dějinách templářského řádu od jeho prvopočátků spojených s ideou křížových výprav až po jeho skandální zrušení na počátku 14. století představuje dop ... Noví rytíři: Dějiny templářského řádu Malcolm Barber ... ... . Praha: Argo, 2006. 433 s. Noví rytíři Dějiny templářského řádu. Malcolm Barber; rok vydání - 2006. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 389 K č. Rozsáhlá historická práce o dějinách templářského řádu od jeho prvopočátků spojených s ideou křížových výprav až po jeho skandální zrušení na počátku 14. století představuje doposud ... Noví rytíři Barber, Malcolm. 4 dny. Naše cena: 327 Kč ... Noví rytíři Dějiny templářského řádu Autor: Malcolm Barber Dějiny a mocenské postavení templářského řádu ve 12. a 13. stol. a jeho úloha v dějinách Palestiny a Sýrie v období křižáckých válek. Historická studie. Barber, Malcolm: Noví rytíři : dějiny templářského řá...

INFORMACE

AUTOR
Malcolm Barber
DIMENZE
3,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Noví rytíři: Dějiny templářského řádu.pdf

POPIS

Rozsáhlá historická práce o dějinách templářského řádu od jeho prvopočátků spojených s ideou křížových výprav až po jeho skandální zrušení na počátku 14. století představuje doposud nejrozsáhlejší a nejpodrobnější práci o dějinách templářského řádu ve středověku. Na základě všech dostupných pramenů v ní autor analyzuje zrod idey „nového rytířství“ v souvislosti s vyhlášením křížových výprav a samotné počátky templářského řádu. Detailně sleduje dějiny řádu v Palestině a Sýrii ve 12. a 13. století, přičemž klade velký důraz jak na vnitrní život řádu, tak na jeho koexistenci s pohanským obyvatelstvem a zkoumá mocenské rozšiřování vlivu templářů po Evropě, jejich zásahy do nejvyšší politiky a spolu s tím i způsoby jejich úspěšného ekonomického podnikání.

Chcete si přečíst knihu?Noví rytíři: Dějiny templářského řádu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Malcolm Barber. Číst Noví rytíři: Dějiny templářského řádu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY