Český jazyk na dlani

Český jazyk na dlani - Alois Bauer | I15cajalco.com

...d světové a české literatury - český jazyk ... Český jazyk na dlani - luxor.cz ... . ... Kniha shrnuje všechny základní poznatky ke studiu na střední škole. Část literární obsahuje informace z dějin literatury od nejstarších dob až do současnosti, vedle faktografie uvádí i ukázky z nejznámějších literárních děl, přináší i ... Kniha: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk - Alois Bauer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je na ... Jan Drda - Městečko na dlani (2) - Český-jazyk.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Český jazyk do kapsy 1993; Dějiny výtvarného umění 1998; Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - Český jazyk 2005; Šamballa 2006; Čítanka 1 - pro 1. a 2. ročník středních škol 2003; Čítanka 2 - pro 3. a 4. ročník středních škol 2003; všech 19 knih autora Český jazyk na dlani - 2.vyd. - Bauer Alois - Učebnice pro všechny typy středních škol obsahuje pojednání o všech jazykových plánech naší mateřštiny. Kromě přehledu českého hláskosloví, tvarosloví, skladby a lexikologie přináší kniha i poučení o zákl Kniha: Český jazyk na dlani - 2.vyd. - Alois Bauer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Nové, rozšířené vydání! Kniha shrnuje všechny základní poznatky ke studiu na střední škole. Část literární obsahuje informace z dějin literatury od nejstarších dob až do současnosti, vedle faktografie uvádí i ukázky z nejznámějších literárních děl, přináší i poznatky literární teorie. V části jazykové jsou zahrnuty všechny jazykové plány ... Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. ... Zde se nacházíte: Heureka.cz » Vyhledávání cestina na dlani. ... Alois Bauer přehled světové a české literatury / český jazyk Rubico 2005 Kniha, čeština, 416 stran. Uložit ke srovnání ... Český jazyk na dlani Alois Bauer | Rubico, 2006. Skladem - Odesíláme do 24 hodin . Jazyk: Čeština. Vazba: Brožovan á. 61 ... Český jazyk ... Dům knihy.cz > Knihy > Učebnice > Čeština na dlani. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Čeština na dlani. Přehled světové a české literatury/český jazyk. BAUER Alois. Info: Rubico, 2007 (3.) - váz., 432 str. EAN: 9788073460686 ISBN: ... Český jazyk na dlani • učebnice SŠ ... Vedle pohledu na současný jazyk nabízí také kapitoly o vývoji češtiny v rámci slovanských jazyků, ale i z pohledu vývoje češtiny samotné. Učebnice je doplněna slovníkem základních jazykovědných termínů, ale i řadou zajímavých ilustrací. ......

INFORMACE

AUTOR
Alois Bauer
DIMENZE
11,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Český jazyk na dlani.pdf

POPIS

Učebnice pro všechny typy středních škol obsahuje pojednání o všech jazykových plánech naší mateřštiny. Kromě přehledu českého hláskosloví, tvarosloví, skladby a lexikologie přináší kniha i poučení o základních stylistických útvarech a jejich možnostech a podrobně informuje i o pravidlech českého pravopisu. Vedle pohledu na současný jazyk nabízí také kapitoly o vývoji češtiny v rámci slovanských jazyků, ale i z pohledu vývoje češtiny samotné. Učebnice je doplněna slovníkem základních jazykovědných termínů, ale i řadou zajímavých ilustrací.

Chcete si přečíst knihu?Český jazyk na dlani ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alois Bauer. Číst Český jazyk na dlani Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY