Čeští cestovatelé a mořeplavci

Čeští cestovatelé a mořeplavci - Jiří Kahoun | I15cajalco.com

...řední Indie, na Sundské ostrovy a do Jižní Číny Čeští cestovatelé a mořeplavci kniha od: Jiří Martínek, Miloslav Martínek ... Kniha: Čeští cestovatelé a mořeplavci | Knihy.ABZ.cz ... . 80 % 7 hodnocení ... Čeští cestovatelé a mořeplavci - Miloslav a Jiří Martínkové. O putování a objevech světových cestovatelů bylo již napsáno mnoho knih. Edice OKO se proto zaměřila na cestovatele z českých luhů a hájů, kteří dosud byli poněkud opomíjeni. Představí ty nejvýznamněj... Čeští cestovatelé a mořeplavci. Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, an ... Kniha Čeští cestovatelé a mořeplavci - Trh knih - můj ... ... . Představí ty nejvýznamněj... Čeští cestovatelé a mořeplavci. Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek. Čeští cestovatelé a mořeplavci. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... This banner text can have markup.. web; books; video; audio; software; images; Toggle navigation Čeští cestovatelé a mořeplavci-OKO Miloslav Martínek, Jiří Martínek. Edice OKO se zaměřila na cestovatele z českých luhů a hájů, kteří dosud byli poněkud opomíjeni. Představí ty nejvýznamnější z nich od desátého století až po současnost. Stručné životopisy doplňují kromě podobizen i mapy, sledující ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kahoun
DIMENZE
10,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeští cestovatelé a mořeplavci.pdf

POPIS

O putování a objevech světových cestovatelů bylo již napsáno mnoho knih. Edice OKO se proto zaměřila na cestovatele z českých luhů a hájů, kteří dosud byli poněkud opomíjeni. Představí ty nejvýznamnější z nich od desátého století až po současnost. Stručné životopisy doplňují kromě podobizen i mapy, sledující hlavní cesty českých cestovatelů, tabulka o prvních obyvatelích našich zemí v různých částech světa a nechybí ani osobní a místní rejstřík. Kniha vychází vstříc současným požadavkům propojování učebních předmětů (v tomto případě dějepisu a zeměpisu) a může být vhodným zpestřením probíraného učiva.

Chcete si přečíst knihu?Čeští cestovatelé a mořeplavci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kahoun. Číst Čeští cestovatelé a mořeplavci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY