Da Vinciho kód - ilustrované vydání

Da Vinciho kód - ilustrované vydání - Dan Brown | I15cajalco.com

...ou i dobové mapy. Obsah knihy: Inferno - Peklo, ilustrované vydanie ... Robert Langdon: Da Vinciho kód - všechna vydání | Databáze ... ... . Najnapínavejší román Dana Browna Inferno - Peklo, inšpirovaný slávnou epickou básňou Danteho Alighieriho, teraz vychádza doplnený viac než dvoma stovkami úchvatných farebných fotografií, ilustrácií a máp. ... Da Vinciho kód. Dan Brown. Šifra mistra Leonarda (The Da Vinci Code, Argo vydalo také v odlišném překladu pod názvem Da Vinciho kód) zaznamenala nevídaný úspěch. Se sympatickým symbologem z Harvardu se ovšem nesetkáváme napos ... Robert Langdon: Da Vinciho kód - všechna vydání | Databáze ... ... . Se sympatickým symbologem z Harvardu se ovšem nesetkáváme naposledy, protože je hlavním hrdinou i dalšího autorova románu Ztracený symbol (The Lost Symbol). Kniha: Da Vinciho kód - ilustrované vydanie (Brown Dan)(Dan Brown) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Kniha ešte vonia novotou, nečítaná len uložená šetrne v polici. Da Vinciho kód - obrazové vydání Rok vydání: 2005 (1. vydání) Poznámka: Kniha také vyšla v nakladatelství Argo (v jiném překladu) pod názvem "Šifra mistra Leonarda". Anotace: Speciální obrazové vydání světového bestselleru amerického autora pod ve světě všeobecně používaným názvem Da Vinciho kód. Ve Velké ... 41 Kč Da Vinciho kód - cestovní deník | Dan Brown . Da Vinciho kód - cestovní deník | Děj bestselleru Da Vinciho kód, odehrávající se na skutečných a konkrétních místech především v Paříži, Londýně a Edinburghu, může inspirovat své čtenáře k návštěvám těchto ...vlastní postřehy a pozorování a porovnat si je pak s Brownovou prózou. Mezi fantastické vynálezy Leonarda da Vinci patří robot, tank a kulomet Leonardo da Vinci byl takový Jára Cimrman své doby. Jen s tím rozdílem, že da Vinciho existence v 15. století byla skutečná. Těžko jmenovat obor, kterému se nevěnoval. Za svůj život to vzal šmahem od umění, přes práva zvířat, až po vynálezy. A dnes si posvítíme na ty, které by se daly ......

INFORMACE

AUTOR
Dan Brown
DIMENZE
11,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Da Vinciho kód - ilustrované vydání.pdf

POPIS

Speciální obrazové vydání světového bestselleru amerického autora pod ve světě všeobecně používaným názvem Da Vinciho kód (první č. vydání vyšlo pod titulem Šifa mistra Leonarda). Ve Velké galerii v Louvru je zavražděn kurátor Jacques Saunière. Jeho tělo je nalezeno ve velmi podivné pozici a vedle něj leží záhadná zašifrovaná zpráva. Policie přizve k vyšetřování harvardského profesora symbologie Roberta Langdona, a brzy se na scéně objeví i mladá francouzská kryptoložka Sophie Neveuová. Spolu se prodírají spletí hádanek a zanedlouho zjistí, že kurátor měl cosi společného s Převorstvím sionským a obětoval život, aby ochránil nejposvátnější tajemství, které bylo tajné společnosti svěřeno, totiž místo, kde se nachází Svatý grál.Jedna z nejprodávanějších knih všech dob v novém překladu a ve speciálním vydání s ilustracemi, fotografiemi a nákresy symbolů, pamětihodností i uměleckých děl zmiňovaných v textu – od Mony Lisy a Poslední večeře, přes staroegyptské symboly, po plánky Louvru, Westminsterského opatství nebo kaple v Rosslynu.

Chcete si přečíst knihu?Da Vinciho kód - ilustrované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Brown. Číst Da Vinciho kód - ilustrované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY