Rituály čarodějek byznysu

Rituály čarodějek byznysu - Silke Fothová | I15cajalco.com

... proměna firmy - 2.vydání Rituály čarodějek byznysu ... PDF Radě pro rozhlasové a televizní vysílání ... ... jak se ženy mohou ve světě byznysu prosazovat daleko více a účinněji než dosud, a to na základě nových a neotřelých metod, které vedou k úspěchu... Viac o knihe Rituály čarodějek byznysu Silke FOTHOVÁ. Rituály normalizace Dana Kyndrová. Rituály VooDoo v praxi Heike Owusu. Rivalka Charlotte Duckworth. Rituály čarodějek byznysu — FOTH-Reiter, Silke. 490. Umění odpouštět — MÜLLER, Jörg. 491. Zaměst ... Kniha Rituály čarodějek byznysu - Fothová Silke | Dobré ... ... . 490. Umění odpouštět — MÜLLER, Jörg. 491. Zaměstnání a vesmírné síly — MOHR, Bärbel. 492. Karma - Náprava chyb ... Myšlenkové mapy v byznysu — BUZAN, Tony. 917. Odvahu! ... In Madagascar's central highlands, the Merina tribe exhumes the remains of their ancestors and even dances with them in a sacred ritual. Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se. Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.. Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy. Všechna témata Kulatých stolů se týkají klíčových životních ženských otázek, které pro společnost nejsou jednoduché k řešení. Všechny mají proměnnou x a y. Je to např. Slazení rodinného a profesního života, Rituály čarodějek businessu, Silné ženy apod. Zveme zajímavé lidi, kteří mají co říci, např. Narození dítěte - rituály, zvyky Thesis details Notice: I hereby declare that I am aware that the information acquired from theses published by Charles University may not be used for commercial purposes or may not be published for educational, scientific or other creative activities as activities of person other than the author....

INFORMACE

AUTOR
Silke Fothová
DIMENZE
5,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Rituály čarodějek byznysu.pdf

POPIS

Názory, metody, zkušenosti a zejména postavení žen a mužů ve světě práce, obchodu a podnikání se velice často a velmi podstatně liší, a to ne proto, že by se lišily jejich schopnosti, kvalifikace nebo výkonnost, nýbrž proto, že se ženy neúčastní (a leckdy se ani účastnit nemohou) rituálů, které upravují příslušnost k určitému systému. Kniha zkušené německé psycholožky, socioložky a konzultantky radí, jak se ženy mohou ve světě byznysu prosazovat daleko více a účinněji než dosud, a to na základě nových a neotřelých metod, které vedou k úspěchu. Ukazuje způsoby, jimiž ženy mohou proniknout do pracovních, obchodních a podnikatelských vztahů a sítí mezi muži, jak mohou vytvářet nové vztahy a sítě a jaké konkrétní "rituály" v pracovním životě užívat.

Chcete si přečíst knihu?Rituály čarodějek byznysu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Silke Fothová. Číst Rituály čarodějek byznysu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY