Němčina plná her

Němčina plná her - Jana Hanšpachová, | I15cajalco.com

...vá. Více než 160 pohybových, dramatických a výtvarných her pro procvičování němčiny - děti při nich využijí slovíčka z různých tematických okruhů, základní konverzační obraty a hlavně se naučí němčině rozumět a používat ji při běžných ... Zuzana Řandová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ... Kniha: Němčina plná her Autor: Hanšpachová ; Jana ; Řandová ; Zuzana Více než 160 pohybových, dramatických a výtvarných her pro procvičování němčiny - děti při nich využijí slovíčka z různých tematických okruhů, základní konverzační obraty a ... Němčina plná her. Němčina plná her EAN: 9788073671099. Jana Hanšpachov á, Zuzana Řandová. Manufacturer: PORTÁL. Varianta: Kniha 203 Kč. Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. ... Ně ... Němčina plná her - pro děti předškolního a mladšího ... ... ... Němčina plná her. Němčina plná her EAN: 9788073671099. Jana Hanšpachov á, Zuzana Řandová. Manufacturer: PORTÁL. Varianta: Kniha 203 Kč. Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. ... Němčina plná her Více než 160 pohybových, dramatických a výtvarných her pro procvičování němčiny Děti se naučí slovíčka z různých tematických okruhů, základní konverzační obraty a hlavně se naučí němčině rozumět a používat ji při běžných činnostech. Němčina plná her. Hanšpachová, Jana; Řandová, Zuzana. 239 Kč 203 Kč. Rozebráno. ŠPL 1 - Celkový rozvoj. Mlčochová, Markéta. 135 Kč 115 Kč. Skladem ... Kniha určená pro děti předškolního a mladšího školního věku nabízí více než 160 pohybových, dramatických a výtvarných her pro procvičování němčiny. Dě... Němčina plná her - Ja...

INFORMACE

AUTOR
Jana Hanšpachová,
DIMENZE
10,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Němčina plná her.pdf

POPIS

Kniha určená pro děti předškolního a mladšího školního věku nabízí více než 160 pohybových, dramatických a výtvarných her pro procvičování němčiny. Děti se naučí slovíčka z různých tematických okruhů, základní konverzační obraty a hlavně se naučí němčině rozumět a používat ji při běžných činnostech. Při pohybu a řešení nejrůznějších úkolů získávají děti jazykové znalosti snadněji a intenzivněji než při "biflování". Právě aktivní radostný přístup k jazyku a využití němčiny při poznávání všemi smysly i při pohybu považují autorky za nejdůležitější. Činnosti využijí nejen učitelé a vedoucí kroužků německého jazyka se skupinou dětí, v knize nechybí ani hry pro rodiče s jedním dítětem. U každé hry jsou uvedeny informace důležité při přípravě, témata procvičovaná v němčině i různé varianty a využití aktivity v domácím prostředí.

Chcete si přečíst knihu?Němčina plná her ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Hanšpachová,. Číst Němčina plná her Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY