Cvičení a testy obratnosti, vytrvalosti a síly

Cvičení a testy obratnosti, vytrvalosti a síly - - | I15cajalco.com

...oj vytrvalosti a posílení dolních končetin ... Cvičení a testy obratnosti,vytrvalosti a síly ... ... . ... J. Dobrodružné hry a cvičení v ... ISBN 80-7178-218-1. Neuman, J. Cvičení a testy obratnosti,vytrvalosti a síly,1.vydání Praha : Portál, .2003, s. 90, ISBN 80-7178-730-2. ZACHOVÁ, B. DPH, drobné ... Provedením testů zjistíte své slabiny, na kterých je třeba pracovat. Ale i když dosáhnete výborných výsledků, pamatujte, že je třeba pořád trénovat! Bez pravidelného cvičení vaše svaly rychle ochabnou. Už se pro vás připravuje test vytrvalosti ... Síla - trenink.com ... . Už se pro vás připravuje test vytrvalosti, který prozradí, jak jste na tom s činností cévní a dýchací soustavy! Kupte knihu Cvičení a testy obratnosti, vytrvalosti a síly od Jan Neuman na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Belej, M. Motorické učenie.2. vyd. Prešov: Fakulta humanitných a prírodných vied Prešovskej univerzity, 2001. Macháčová, K., Bunc, V., Vaňková, H ... Zdroj tabulek: 2003, Jan Neuman, Cvičení a testy obratnosti, vytrvalosti a síly. Petr Bruch Autor tohoto článku. Petr se orientuje v oblasti fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu. Pro domácí posilovnu pravidelně píše články z nejrůznějších oblastí sportu, obzvláště s tematikou posilování a tvarování těla ... Rozvoji rychlostní vytrvalosti a obratnosti jsme se na stránkách www.trenink.com v poslední době věnovali v cvičeních Kondiční naražení ve středním pásmu nebo Kondiční vedení míče s trojúhelníkem, obě dvě cvičení probíhají s míčem a mají herně-kondiční podobu. obratnosti, koordinace, pohyblivosti a rovnováhy. Nehledě na to, že řada těchto cvičení má jasný kompenzační charakter a podporuje výstavbu posturálního svalstva. V našich ... Vedle rozvoje vytrvalosti, síly a pohyblivosti je v běhu na lyžích potřebná také Bohužel se nám nepodařilo najít produkt Cvičení a testy obratnosti,vytrvalosti a síly.Máme pro Vás však několik tipů: Zkuste se podívat, zda nemáte v hledaném slově překlepy; Pokud zadáváte cel...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Cvičení a testy obratnosti, vytrvalosti a síly.pdf

POPIS

Pohybové testy pro děti i dospělé, které každému umožní ověřit si svou zdatnost, tedy vytrvalost, pohyblivost, sílu, rychlost, koordinaci nebo další motorické schopnosti.Testy lze využít jako hry k ověření vlastních dovedností, k porovnávání se s průměrem populace. Přehledné tabulky uvádějí průměrné hodnoty pro různý věk. Testy mohou sloužit jako inspirace pro tělesnou výchovu ve škole nebo poskytnout zábavu ve volném čase. Zároveň se mohou stát podnětem k zamyšlení nad svou kondicí a následně i k pravidelnému cvičení pro zlepšení svého zdraví.V úvodní časti autor popisuje způsob testování a také některé významné testy. Radí jak s nimi pracovat tak, aby nepřispívaly ke stresu méně úspěšných jedinců.Kniha nabízí i možnosti, jak prověřovat svou kondici v tělocvičně, v bytě, na hřišti i v přírodě.

Chcete si přečíst knihu?Cvičení a testy obratnosti, vytrvalosti a síly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Cvičení a testy obratnosti, vytrvalosti a síly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY