Pacientka doktora Ká

Pacientka doktora Ká - Ludmila Romportlová | I15cajalco.com

...ního vztahu psychiatra a jeho pacientky Daniely, která trpí po smrti manžela depresemi ... Pujmanová, Marie: Pod křídly. Pacientka doktora Hegla ... ... . Je podán formou členitého „chorobopisu". Doktor Ká do něho zakládá jako „laboratorní výsledky" kapitolky z Danielina dívčího deníku, pokusy začínající prozatérky a především novelu o ... pacientka doktora hegla film Posted on August 18, 2019 by admin Retrieved 17 September Hegla topic Pacientka Dr. Member feedback about Against All: External links Humoreska on IMDb Image not available ... Pacientka doktora Ká | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Member feedback about Against All: External links Humoreska on IMDb Image not available Photos not available for this variation. Pacientka doktora Ká je příběh intimního vztahu psychiatra a jeho pacientky Daniely, která trpí po smrti manžela depresemi. Je podán formou členitého „chorobopisu". Doktor Ká do něho zakládá jako „laboratorní výsledky" kapitolky z Danielina dívčího deníku, ... Studijní materiál Pacientka doktora Hegla - rozbor díla k maturitě už se na Tebe teší v rubrice Maturitní rozbory, Rozbory děl. Nenech ho čekat dlouho :-). Pacientka doktora Ká - Rompoltlová Ludmila - Pacientka doktora Ká je příběh intimního vztahu psychiatra a jeho pacientky Daniely, která trpí po smrti manžela depresemi. Je podán formou členitého „chorobopisu". Doktor Ká do něho zakládá jako „laborato Pacientka doktora Ká je příběh intimního vztahu psychiatra a jeho pacientky Daniely, která trpí po smrti manžela depresemi. Je podán formou členitého „chorobopisu". Doktor Ká do něho zakládá jako „laboratorní výsledky" kapitolky z Danielina dívčího deníku, pokusy začínající prozatérky a především novelu o ... Pacientka doktora Ká je příběh intimního vztahu psychiatra a jeho pacientky Daniely, která trpí po smrti manžela depresemi. Je podán formou členitého „chorobopisu". Doktor Ká do něho zakládá jako „laboratorní výsledky" kapitolky z Danielina dívčího deníku, pokus...

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Romportlová
DIMENZE
4,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Pacientka doktora Ká.pdf

POPIS

Pacientka doktora Ká je příběh intimního vztahu psychiatra a jeho pacientky Daniely, která trpí po smrti manžela depresemi. Je podán formou členitého „chorobopisu“. Doktor Ká do něho zakládá jako „laboratorní výsledky“ kapitolky z Danielina dívčího deníku, pokusy začínající prozatérky a především novelu o útěšné zahraniční cestě do bungalovu německého sochaře Waltra. Doktor Ká užívá originální způsob antidepresivní terapie. Vyměňuje si s Danielou osmerkové lístky s křehkými poselstvími. Jejich forma i obsah jsou stále intimnější. Pastelově jemný vztah končí Danieliným hluboce prožitým vyznáním věrnosti mrtvému Markovi. Doktor Ká je ukládá jako poslední „laboratorní vyšetření“ do chorobopisu, který nadepisuje CHOROBOPIS, KTERÝ BOLEL.

Chcete si přečíst knihu?Pacientka doktora Ká ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Romportlová. Číst Pacientka doktora Ká Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY