Humanistická psychoterapie 1.díl: Příručka pro výzkum a praxi

Humanistická psychoterapie 1.díl: Příručka pro výzkum a praxi - David J. Cain, | I15cajalco.com

...an Kniha čtenářům nabízí jedinečný přehled nejmodernějších metod užívaných v teoretickém výzkumu i terapeutické praxi v rámci tohoto významného vědeckého oboru ... David J. Cain, Julius Seeman: Humanistická psychoterapie 1.díl ... . Humanistická psychoterapie pro výzkum a praxi, 1.díl Cain David J.; Seeman Julius; eds. Nakupte společně - Humanistická psychoterapie. Kniha Humanistická psychologie 2.- Příručka pro výzkum a praxi patří do série Humanistická psychoterapie.Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 895 Kč. Humanistická psychoterapie. příručka pro výzkum a praxi - 2.díl. David J. Cain, Julius Seeman, ed. ... Humanistická psychoterapie 2.díl: Příručka pro výzkum a praxi ... .Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 895 Kč. Humanistická psychoterapie. příručka pro výzkum a praxi - 2.díl. David J. Cain, Julius Seeman, ed. Triton, 1. vydání, 2007 . Kniha čtenářům nabízí jedinečný přehled nejmodernějších metod užívaných v teoretickém výzkumu i terapeutické praxi v rámci tohoto významného vědeckého oboru. Kromě vyčerpávajícího ... Humanistická psychoterapie 2.díl: Příručka pro výzkum a praxi David J. Cain, Julius Seeman Knihy ze série Humanistická psychoterapie v knihkupectví dobre-knihy.cz. Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. ... Humanistická psychologie 1. - Příručka pro výzkum a praxi. David J. Cain Humanistická psychologie 1.díl: Příručka pro výzkum a praxi (978-80-7254-643-5) Kniha - autor David J. Cain; Julius Seeman, 400 stran, česky Kniha čtenářům nabízí jedinečný přehled nejmodernějších metod užívaných v teoretickém výzkumu i terapeutické praxi v rámci tohoto významného vědeckého oboru. Kniha čtenářům nabízí jedinečný přehled nejmodernějších metod užívaných v teoretickém výzkumu i terapeutické praxi v rámci tohoto významného vědeckého oboru. • Příručka pro výzkum a praxi Kniha čtenářům nabízí jedinečný přehled nejmod...

INFORMACE

AUTOR
David J. Cain,
DIMENZE
8,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Humanistická psychoterapie 1.díl: Příručka pro výzkum a praxi.pdf

POPIS

Kniha čtenářům nabízí jedinečný přehled nejmodernějších metod užívaných v teoretickém výzkumu i terapeutické praxi v rámci tohoto významného vědeckého oboru. Kromě vyčerpávajícího historického přehledu a širokého rozpracování vymezujících znaků a vývoje humanisticky orientované psychoterapie, jež pochází z pera redaktorů, se kniha pokouší dokumentovat nejdůležitější výsledky výzkumu předních odborníků za poslední desetiletí a prokázat úspěšnost hlavních humanistických terapeutických přístupů včetně Gestaltu, přístupů existencialistických, zkušenostních a na klienta orientovaných. Předložený výzkum tyto přístupy považuje za stejně hodnotné a v mnoha případech dokonce za úspěšnější než jiné při aplikaci na široké spektrum psychopatologie. Také ostatní autoři nabízí ve svých příspěvcích metodické pokyny pro terapeutickou praxi a předkládají nově propracované metody pro práci se vzrůstajícím počtem problematických, různorodých a složitých jedinců, párů, rodin a společenských skupin.Zvláště zajímavé jsou kapitoly, které se zaměřují na empirický materiál získaný během humanisticky orientované psychoterapeutické praxe, neboť dokazují význam psychoterapeutického vztahu a empatie ze strany terapeuta pro dosahování dobrých výsledků u klienta. Zdůrazňuje se též fakt, že se humanistická psychoterapie zasloužila o zavedení metod pro práci s emocemi klienta, což umožňuje těžce postiženým pacientům, jako jsou například schizofrenici, dosáhnout určitého posunu ve svém vývoji a zdravotním stavu. Tato příručka bude neocenitelným zdrojem informací nejen pro učitele a studenty, ale též pro terapeuty a teoretické badatele.

Chcete si přečíst knihu?Humanistická psychoterapie 1.díl: Příručka pro výzkum a praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David J. Cain,. Číst Humanistická psychoterapie 1.díl: Příručka pro výzkum a praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY