Vyznání

Vyznání - Svatý Augustin | I15cajalco.com

...dních dogmatických spisů lutherské církve, součást Knihy svornosti ... Argema Vyznání - YouTube ... .. Augsburské vyznání bylo předloženo 25. června 1530 na ... Helvetské vyznání víry, též Helvetská konfese (lat. Confessio Helvetica), je dokument základních dogmat reformovaných církví (kalvinistů): . Confessio Helvetica prior (1536; První helvetské vyznání) je dokument švýcarské reformace. Jde o určitou shodu v nauce kalvinismu a zwingliánství [zdroj?Vyznání bylo vypracováno z podnětu Curychu, Bernu, Basileje a dalších ... Argema - Vyznání - akordy a text písně SMS pro miláčka z lásky ... Dopisy - vyznání lásky | Protebe.cz ... ... Argema - Vyznání - akordy a text písně SMS pro miláčka z lásky - zamilované SMS vyznání lásky. SMS. vyznání lásky (163) básničky (195) odpusť mi (56) sbohem (13) citáty o lásce (98) vyznání lásky. Dopisy - vyznání lásky. setříděno podle uveřejnění, hodnocen ... Album Vyznání. Umělec Hana Zagorová. Ke stažení ve formátu MP3 a...

INFORMACE

AUTOR
Svatý Augustin
DIMENZE
12,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyznání.pdf

POPIS

„Pozdě jsem si tě zamiloval, kráso tak starobylá i tak nová. Pozdě jsem si tě zamiloval.“„Mezi mysliteli starověku je Augustin jediný, kdo chápe ty nejniternější pocity moderního člověka,“ prohlásil španělský filosof Ortega y Gasset.Duchovní autobiografie svatého Augustina patří vedle Bible a Následování Krista ke stálicím na pomyslném nebi duchovní literatury. V čem spočívá nadčasová popularita tohoto díla? Hlavně v tom, že s nevídanou autentičností svědčí o lidské křehkosti i o palčivém hledání a nacházení toho nejpodstatnějšího v životě člověka.Karmelitánské nakladatelství vydává zbrusu nový a kvalitní překlad Vyznání pro čtenáře 21. století. Doplněný je odborným úvodem, vysvětlivkami a rejstříky.

Chcete si přečíst knihu?Vyznání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatý Augustin. Číst Vyznání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY