Golemovo oko: Bartimaeova trilogie, kniha druhá

Golemovo oko: Bartimaeova trilogie, kniha druhá - Jonathan Stroud | I15cajalco.com

... otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Bartimaeova trilogie (Kniha 2) - mlp.cz ... . ... Bartimaeova trilogie. Kniha třetí, - Ptolemaiova... Tarot pro každý den. Kastrátka. Gustav Klimt život a dílo. Isis a její mystéria poznání univerzální bohyně. Dynastie Morlandů 23. - Rodinný skandál. Buddha příběh osvícení. Bartimaeova trilogie. Kniha druhá, - Golemovo oko. Inzerát č. 108385942: KÚPIM Golemovo oko - Kniha druhá z trilógie Bartimaeus, Cena: Ponúknite, Lokalita: Partizánske AMULET SAMARKANDU - Bartimaeova trilogie, kniha první Praha : Knižní klub, 2004 Přeložila Petra Diestlerová 400 stran Jonathan Stroud GOLEMOVO OKO - Bartimaeova trilogie, kniha druhá Praha : Knižní klub, 2005 Přeložila Petra Diestlerová 496 stran Jonathan Stroud PTOLEMAIOVA BRÁNA - Bartimaeova trilogie, kniha třetí Databáze knih, povídek, sérií a autorů fantasy a sci-fi vydaných v České republice, případně Slovensku či v dávnější době Československu Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Golemovo ... Bartimaeova trilogie (Kniha 2) - mlp.cz ... .cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Golemovo oko (Bartimaeova trilogie) (Jonathan Stroud) - Golemovo oko je pokračováním knihy Amulet Samarkandu. Nathanielovi je v tomto díle těsně pod 14 let. Jessica Whitwellová mu zařídí dobré pracovní místo. Nathaniel... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Kniha představuje patrně nejširší nově zpracovaný souhrn starobylých českých a moravských pověstí a legend. Setkáme se v ní se všemi bájnými postavami našich dějin od praotce Čecha, přes pramáti přemyslovské dynastie Libuši, moravského krále Svatopluka či neohroženého knížete Bruncvíka až po hliněného ... Powertex - Vytvořte si unikátní sošky, dekorace a dárky: Kniha s příběhem Hana Hořáková kniha online Poznejte lépe sami sebe kniha Prekolonialismus, kolonialismus, postkolonialismus: Impéria a ti ostatní ve východní a jihovýchodní Evropě Stanislav Tumis (ed.) pdf ulozto Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Bartimaeova trilogie. Kniha druhá. Golemovo oko. ... Bartimaeova trilogie. Kniha třetí. Ptolemainova brána. autor/ka: Stroud Jonathan. překladatel/ka: Diestlerová Petra. nakladatel: Knižní klub, 2006 cena: 206 K č. vyprodáno. Batman : Boj proti zločinu. Kniha úkolů pro superhrdiny ... Tato kniha je nabitá napínavými úkoly, při ... Ohromující závěr Bartimaeovi trilogie překračuje hranice světů. Dramatické...

INFORMACE

AUTOR
Jonathan Stroud
DIMENZE
4,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Golemovo oko: Bartimaeova trilogie, kniha druhá.pdf

POPIS

Druhý díl trilogie o Bartimaeovi. Od událostí popsaných v Amuletu Samarkandu uběhly dva roky a mladý mág Nathaniel dělá rychlou kariéru ve vládních službách. Jeho hlavním úkolem je zarazit stále odvážnější útoky tajemného Odboje. To však není lehké: plebejský gang vedený energickou Kitty uniká dál a Nathanielovo postavení - a možná i jeho život - je v ohrožení. Ocitá se pod stále větším tlakem a pak dojde v Londýně k dalším, tentokrát mnohem ničivějším útolům. Stojí za nimi stále Odboj, nebo jde o něco ještě nebezpečnějšího? Nathaniel musí co nejrychleji odhalit pachatele, a tak se odhodlá k zoufalým krokům: vypraví se do nepřátelské Prahy, ale nejen to, opět povolá drzého, hádavého a vynalézavého džina Bartimaea. Kitty s přáteli mezitím plánují svůj nejodvážnější kousek, který má navždy změnit dějiny Londýna.Golemovo oko, pozoruhodný druhý díl originální fantasy trilogie, je opět plný magie, humoru, dobrodružství a politických intrik, mezi nimiž se mají cesty Nathaniela, Bartimaea i Kitty osudově zkřížit. Určeno pro děti od 10 let.

Chcete si přečíst knihu?Golemovo oko: Bartimaeova trilogie, kniha druhá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonathan Stroud. Číst Golemovo oko: Bartimaeova trilogie, kniha druhá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY