Pod hradbou Himálaje: aneb Hledání Šangri-la

Pod hradbou Himálaje: aneb Hledání Šangri-la - Michal Thoma, | I15cajalco.com

...dbou Himálaje Autor: Thoma, Michal, Thoma, Zdeněk a Thomová, Soňa Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020413161 ISBN: 80-204-1316-2 Pod hradbou Himálaje: aneb Hledání Šangri-la Michal Thoma, Zdeněk Thoma, Soňa Thomová Kniha: Pod hradbou Himálaje aneb Hledání Šangri la Autor: Michal Thoma ; Zdeněk Thoma ; Soňa Thomová Nepál není jen zemí velehor a starobylých kulturních tradic, ale také zemí, v níž dochází k hlubokým změnám a otřesům ... Pod hradbou Himálaje aneb Hledání Šangri-la - Soňa Thomová ... ... . Pod hradbou Himálaje, aneb, Hledání Šangri-la. To chci . 1. vydání. Uloženo v: Hlavní autor: ... Ladak > Himaláje > Šangri-La. ISBN: 80-204-1316-2: Vybrat instituci: Knihovna Eduarda Petišky. Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích ... Pod hradbou Himálaje aneb Hledání Šangri-la Prodej skončil Každý z nás určitě slyšel o legendárním údolí věčné blaženosti a štěstí, v němž si uchováte svěžest mládí a v tich ... Pod hradbou Himálaje aneb Hledání Šangri-la ... ... . Pod hradbou Himálaje, aneb, Hledání Šangri-la. To chci . 1. vydání. Uloženo v: Hlavní autor: ... Ladak > Himaláje > Šangri-La. ISBN: 80-204-1316-2: Vybrat instituci: Knihovna Eduarda Petišky. Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích ... Pod hradbou Himálaje aneb Hledání Šangri-la Prodej skončil Každý z nás určitě slyšel o legendárním údolí věčné blaženosti a štěstí, v němž si uchováte svěžest mládí a v tichém rozjímání se doberete nadčasových životních pravd. Pod hradbou Himaláje aneb Hledání Šangri-la. To chci . Zajímavé vyprávění o cestě po Nepálu za nevšedními zážitky a hledání tajuplného, legendami opředeného ráje Šangri-la. Uloženo v: Hlavní autor: Soňa Thomová, 1947- Další autoři: Zdeněk ... Kniha: Pod hradbou Himaláje (Zdeněk Th...

INFORMACE

AUTOR
Michal Thoma,
DIMENZE
7,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod hradbou Himálaje: aneb Hledání Šangri-la.pdf

POPIS

Nepál není jen zemí velehor a starobylých kulturních tradic, ale také zemí, v níž dochází k hlubokým změnám a otřesům. Patří k nim nedávné vyvraždění téměř všech členů královské rodiny, i početné maoistické bojůvky ohrožující turistický ruch a poklidný vývoj země. O krásách i o té leckdy kruté, méně známé tváři Nepálu pojednává nejnovější kniha významného české fotografa-cestovatele Zdeňka Thomy, kterou napsal spolu se svou ženou a synem.

Chcete si přečíst knihu?Pod hradbou Himálaje: aneb Hledání Šangri-la ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Thoma,. Číst Pod hradbou Himálaje: aneb Hledání Šangri-la Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY