Děti z krechtů

Děti z krechtů - Václav Chochola | I15cajalco.com

... (1978) debutoval souborem próz Třísky do masa (Atlantis 2004) ... Klasická literatura / Nejlevnější knihy ... . Na záložku své nové prózy Děti z krechtů napsal: „Je to jenom hra. Prolézt krechty, prolézt školu, prolézat prací, prolézt vším, co ti někdo přichystal, a přitom dodržovat pravidla. Jenom hra. Ale nemůžeš nehrát. Na záložku své nové prózy Děti z krechtů autor napsal: "Je to jenom hra. Prolézt krechty, prolézt školu, prolézat prací, prolézt vším, co ti někdo přichystal, a přitom dodržovat pravidla. Václav Chochola: Děti z krechtů, Atlantis, Brno 2005, 216 st ... Chochola, Václav: Děti z krechtů - iLiteratura.cz ... . Václav Chochola: Děti z krechtů, Atlantis, Brno 2005, 216 stran. Mokré dny se drží u země. Jsou uplácané z hlíny, husté a lepkavé, stačí jen trochu je stisknout v dlani, a už z nich kape. Neplodná tráva slehla, unavená sama sebou, svou tíhou, jazyky listů olizují asfalt a nahnilá jablka čekají na podrážku nebo na havrana. Děti z krechtů, Třísky do masa Ediční řada: Česká próza a esejistika. 2 svazky, brožované s přebalem Doporučená cena 399 Kč -25 % 299 Kč OBJEDNAT. Václav Chochola. Třísky do masa Ediční řada: Česká próza a esejistika. 184 s., brožovaná s přebalem. Děti z krechtů autor: Chochola Václav Komisař Vrťapka autor: Etrychová Pavla, Morkes Petr Navigace předchozí slovo: » kredulitn í ... Václav se narodil v Semčicích u Mladé Boleslavi. O osmadvacet let později absolvoval pražskou Literární akademii Josefa Škvoreckého. V roce 2004 debutoval povídkovým souborem Třísky do masa, rok nato navázal novelou Děti z krechtů. Žije v Němčicích u Litomyšle. Stranou od kamer a nitkových křížů píše a prodává víno. Děti z krechtů with Vaclav Chochola, Václav Chochola 214 Pages, Published 2005 by Dobré Knihy Cz ISBN-13: 978-80-7108-271-2, ISBN: 80-7108-271-6 Jan Werich ve fotografiích a vzpomínkách Václav a Chocholy a přátel with Vaclav Chochola , Václav Chochola , Karel Ludwig , Jiřina Bohdalová 127 Pages , Published 2001 by Dobré Knihy Cz ... Sledovat novinky od tohoto autora. Zpět na seznam autorů. Přečtěte si od tohot...

INFORMACE

AUTOR
Václav Chochola
DIMENZE
12,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Děti z krechtů.pdf

POPIS

Václav Chochola (1978) debutoval souborem próz Třísky do masa (Atlantis 2004). Na záložku své nové prózy Děti z krechtů napsal: „Je to jenom hra. Prolézt krechty, prolézt školu, prolézat prací, prolézt vším, co ti někdo přichystal, a přitom dodržovat pravidla. Jenom hra. Ale nemůžeš nehrát. Ukradli ti Brod, poslali tě do města, utíkáš do Brodu, vyhánějí tě odtamtud, berou ti kamaráda. Utíkáš za Hanlockem – toho ti přece sami dali, zase tě strhávají zpět. Chtějí tě tady. Nemůžeš nehrát jejich hru. V krechtech se něco stalo. Tenkrát jim Ignác na chvíli utekl. Dál už to jenom hledá, s červem za zády. Jenomže víko krechtu je tak těžké. Sám ho nezvedne."

Chcete si přečíst knihu?Děti z krechtů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Chochola. Číst Děti z krechtů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY